התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

חמוד: ההצעה שמיס אמריקה סירבה לה (וידאו)
מאת: אורנית חיון | פורסם: 21.04.2014 15:41
פטריק, תיכוניסט מפנסילבניה, לא השיג בת זוג לנשף הסיום של התיכון, אבל היה לו רעיון אמיץ שכבש את לב (מיס) אמריקה

 

 

לפטריק פרבס (18), שעומד לסיים השנה את לימודיו בבית ספר תיכון בעיר יורק שבפנסילבניה, עוד אין בת זוג לנשף הסיום המסורתי (ה'פרום' הנודע).

מאחר שמיס אמריקה החדשה (הראשונה ממוצא הודי), נינה דבולורי, עמדה להופיע בבית ספרו, החליט פטריק לעשות מעשה.

בסיום דבריה, שאלה מלכת היופי אם יש למי מהתלמידים שאלות אליה; או אז פטריק הארוך והממושקף, בן לאם לבנה ואב שחור, קם ממקומו, התקרב לבמה, הושיט למלכה פרח מפלסטיק - והזמין אותה להיות בת זוגתו בנשף סיום הלימודים (בתצלום למעלה משמאל). מחיאות כפיים וקריאות עידוד ליוו את המחווה יוצאת הדופן של הנער האמיץ.

 

מיס אמריקה החדשה (הראשונה ממוצא הודי), נינה דבולורימיס אמריקה החדשה (הראשונה ממוצא הודי), נינה דבולורי (למעלה) והתיכוניסט האמיץ מיורק (למטה)התיכוניסט האמיץ מיורק

הנהלת ביה"ס אהבה את זה הרבה פחות. מסתבר שכוונתו של פטריק נפוצה עוד קודם לכן בחדר המורים, וימים אחדים לפני הגעת המלכה הוא הוזמן להנהלה והוזהר שלא לעשות זאת.

מאחר שלא שמע לאזהרות, הוא הושעה מהתיכון ל-3 ימים, מה שקומם על בית הספר את אמריקה כולה, שמחוף-אל-חוף, ברשתות החברתיות ובמאות אי-מיילים שנשלחו לביה"ס, מחתה על העונש לתלמיד שהיעז... כולל המלכה עצמה שפנתה אישית להנהלת התיכון בבקשה לשקול מחדש את ההחלטה.

"המחווה הזאת מאוד החמיאה לי", אמרה דבולורי, "אך הסברתי לנער שלצערי אני לא יכולה להשתתף בנשף הסיום שלו בגלל לוח הזמנים הצפוף שלי... אבל כששמעתי על העונש שקיבל החלטתי להתקשר לבית הספר ולהסביר את עמדתי".

פטריק לא כל כך התרגש מההשעיה כמו שהתאכזב מכך שנינה לא נענתה לו בחיוב. "ידעתי שאענש", הוא סיפר, "אבל אין לי בת זוג ל'פרום' והתכנית כבר הייתה לי בראש ולא יכולתי שלא לנסות להשיג את מיס אמריקה כבת זוגתי לנשף"... זה יכול היה להיות משהו-משהו.
 
צפו בכתבת טלוויזיה על הסיפור:

 

High school student suspended for asking Miss America to promלכל הכתבות החדשות

איך משה רבנו אומץ ע"י האמריקנים?... ניצחון ערכי החירות של משה רבנו על ערכי העריצות של פרעה עיצב את תרבותן של תנועות שחרור רבות, כולל שחרור ארה"ב מהשלטון הבריטי

מחריד: אם-מפלצת רצחה 7 מילדיה (וידאו)... ארה"ב מזועזעת ממה שהתגלה במוסך ביתה של אישה בת 39, אם ל-3 בנות, הנאשמת שרצחה 7 מילדיה בעודם תינוקות

כמה מרוויח רופא אמריקני?... גם בתחום זה יש מיליונרים, והמובילים הם רופאי העיניים ורופאים המתמחים בטיפולים בסרטן הדם ובהקרנות
לכל הסיפורים החמים מאמריקה

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

וידאו וצילומי מסך: ‪CBS Evening News / יו טיוב
 

 

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה