התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

אייל ורוסלנה חזרו מארה"ב עם 20,000 דולר במזומן
שרות ILUSA | פורסם: 21.05.2014 00:43
כך מסרו הזמר והדוגמנית בחקירת מפקחי המכס האמריקני לאחר שעוכבו בנמל התעופה בניו יורק בשל טעות במילוי טופס

אייל ורוסלנה במשחק כדורסל בין מיאמי היט וברוקלין, שנערך במיאמי, אחת מתחנות הופעותיו של הזמר הישראלי בארה"ב

הזמר אייל גולן סיים סיבוב הופעות מוצלח בארה"ב, והופ - בדרכו חזרה לארץ, שם עליו להתייצב בבית המשפט, הוא נעצר ועוכב בנמל התעופה בניו יורק.

ע"פ מקורביו, מדובר בעניין טכני, חוסר הבנה, שברגע שהובהרה שוחרר הזמר. מטוס "אל על" התעכב חצי שעה כדי לחכות לזמר הפופולארי והמסובך עד הצוואר.

אייל גולן ב-LAX בדרכו למיאמיאייל גולן ב-LAX בדרכו למיאמי

מה שקרה הוא, שגולן ובת זוגתו הנוכחית, הדוגמנית רוסלנה רודינה, עוכבו על ידי מפקחי המכס האמריקני שלאחר שעיינו בטופס המכס שהגישו להם, ביקשו לברר כמה כסף יש להם בכיס - שאלה לא שיגרתית. אייל השיב: 10,000 דולר, כפי שכתב בטופס. רוסלנה, שהייתה לידו, נשאלה גם היא כמה כסף יש ברשותה, וענתה: 10,000 דולר. זה מה שהיא כתבה בטופס.

אתם ביחד? שאל אותם מפקח המכס.

"כן", השיבו אייל ורוסלנה.

איש המכס הניח שהם נשואים. ע"פ חוקי המכס האמריקני בני זוג נחשבים לאחד כשנספר הכסף שבכיסם, ולכן היה על כל אחד מהם להשיב: 20,000 דולר; הסכום המשותף. האמריקנים ידועים בקשיחותם בכל מה שקשור לנהלים.

עברו דקות ארוכות של חקירה - בעוד המטוס שבו היה אמור לטוס מעוכב - עד שאייל הסביר והוכיח שהוא רוסלנה אמנם ביחד אבל אינם נשואים, ושוחרר לדרכו.

מיד עם נחיתתו בישראל אמור גולן להגיע לבית המשפט בתל אביב על מנת להודות בחשדות שיוחסו לו ולחברה שבבעלותו בפרשת העלמת הכנסות וחשבונות הפיקטיביות, לאחר שהגיע לעסקת טיעון שבמסגרתה ירצה 4 חודשי עבודות שירות. כתב האישום נגד גולן הוגש באוקטובר 2013, ובמסגרתו נאשמו הזמר וחברת "ליאם הפקות" בהעלמת הכנסות בגובה 2.65 מיליון שקלים.

 

לכל הכתבות החדשות

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

למדור העסקים והנדל"ן

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - כל מה שצריך לדעת כשחיים בארה"ב: בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

מה קורה בעולם היהודי

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילומים: עמוד הבית של אייל גולן / ויקיפדיה

הוסף תגובה חדשה