התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

גבר לעניין: נשיא ארה"ב לשעבר בוש האב חגג יום הולדת 90 ב...צניחה (וידאו)
שרות ILUSA | פורסם: 12.06.2014 22:36
כך הוא נוהג עושה מדי יום הולדת חמישית לציין לעצמו את הצניחה הראשונה בחייו כשהמטוס שלו הופל במלחמת העולם השנייה

הצניחה החופשית ג'ורג' בוש האב

כל הכבוד והלוואי על כולנו: נשיא ארצות הברית לשעבר, ג'ורג' בוש האב, חגג את יום הולדתו ה-90 בדרך לא שגרתית, כשאינו מוותר על מסורת שהחל בה מאז שעזב את הבית הלבן: כל יום הולדת חמישית בוש האב חוגג ב... צניחה.

כך מבקש הנשיא ה-41 לציין לעצמו אירוע מכונן בחייו: בעיצומה של מלחמת העולם השנייה, ב-2 בספטמבר 1944, השתתף בוש האב כטייס צעיר בתקיפת מטרות יפניות באי היפני שישיג'ימה. מטוסו נפגע מאש נגד מטוסים ומנועו החל לבעור, אך בוש התעקש להשלים את משימת התקיפה. לאחר מכן הוא הצליח להרחיק בטיסה האוקיינוס, וצנח מהמטוס בלב ים - בפעם הראשונה בחייו; אחד מאנשי צוותו נהרג במטוס, והשני צנח ונהרג כשפגע במים.

בוש המתין בסירה מתנפחת במשך ארבע שעות, עד שחולץ על ידי הצוללת פינבק (SS-230). על לחימתו קיבל עיטור גבורה ("צלב הטיסה המיוחד").

70 שנה אחרי, יום ההולדת ה-90 שלו מצאה את בוש האב בבית שבבעלותו במדינת מיין שבצפון-מזרח ארה"ב. הוא כבר אינו מסוגל לעמוד על רגליו וסובל מתחילת סממני פרקינסון. ובכל זאת, משאלתו ליום הולדתו היתה אחת - צניחה.

הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש האב נוחת בשלוםמסוק של שירות החופים האמריקני העלה את הנשיא לשעבר לגובה של 1,830 מטרים, וכשהוא קשור לצנחן לשעבר בצבא ארה"ב, קפצו השניים מהמסוק.

כעבור שנייה נפתח מצנח בצבע אדום-לבן-כחול, וכמה שניות אחר כך נחת הנשיא בצורה חלקה ובטוחה, והתקבל בחיבוק ובנשיקה מרעייתו ברברה ובחיבוק מבנו, הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש הבן.

"זה יום נפלא לצניחה חופשית", סיכם בוש האב בחיוך.

כל הכבוד ועד 120!


תראו אותו:

 

VIDEO: George HW Bush Makes Parachute Jump at 90 Years Old


 

בקרו באתר החדש באנגלית Israel USA.net

לכל הכתבות החדשות

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

מה קורה בעולם היהודי

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילומי מסך ווידאו: ‪OnlyPlaceForNews / יו טיוב ‪Kimberly W. Kelly

 

 

הוסף תגובה חדשה