התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

אנג'לינה ג'ולי כפי שלא ראיתם אותה מעולם (וידאו)
מאת: שוש חיות | פורסם: 10.07.2014 07:12
בת 24, כחושה ומסוממת, נראית סמל הסקס ההוליוודי האולטימטיבי מודאגת מבעיות פרנסה וממחלת אמה... איך 15 שנים יכולות להפוך גורלו של אדם

אנג'לינה ג'ולי בת 24

הסרטון בן 16 הדקות צולם רק לפני 15 שנים, בשנת 1999... איך 15 שנים יכולות להפוך גורלו של אדם.

אנג'לינה ג'ולי, מי שהפכה מאז לסמל הסקס ההוליוודי האולטימטיבי, לחתנית האוסקר ולאחרונה גם לבמאית מצליחה, עברה כמה תקופות אפלות בחייה, ואחת מהן מתבטאת בסרט שנרכש ע"י הצהובון האמריקני "נשיונל אינקוויירר" ממי שהיה סוכן הסמים שלה, אחד פרנקלין מאייר, שישב ב-2002 שמונה חודשים בכלא על החזקת קוקאין.

ג'ולי, אז כבת 24, נראית בסרטון בדירה שבה חיה אז - במלון Ansonia באפר ווסט סייד במנהטן, מנהלת שיחת טלפון עם אביה, השחקן ג'ון וויט.

היא רזה וכחושה, תחת השפעת סמים, עיניה טרוטות ועייפות ומדי פעם היא נוגעת בגופה בחוסר נוחות.

היא מודאגת ומתוחה מבעיות פרנסה וחוששת שלא תרוויח מספיק כסף כדי לעזור לאמה, מרשליין ברטרנד, שמתה בתחילת 2007, בגיל 56, מסרטן השחלות. "אני לא רוצה שזה יפגע במערכת היחסים שלנו", היא אומרת לאביה.

לדברי מאייר, הוא צילם את הסרט באישורה של ג'ולי - "זו היתה מצלמה חדשה, וביקשתי לנסות אותה. לא היה איכפת לה".

לדבריו, היא רכשה ממנו במשך שנים הרואין וקוקאין; והסרט צולם לאחר שביצעו עסקת סמים. במבט מקרוב, על זרועותיה של ג'ולי אכן נראים סימני דקירות מחטים.

ג'ולי (39) כבר התוודתה בעבר על החיים לפני הכוכבות: "עברתי תקופות כבדות ואפלות ושרדתי אותן. צרכתי את כל סוגי הסמים, כולל אקסטזי, LSD, הרואין, קוק, הכל... אני ברת מזל שלא מתתי בגיל צעיר. יש אמנים שלא שרדו את הדברים שאני עברתי".

בראיון לצהובון, סוחר הסמים לשעבר, בן ה-68, מספר גם על וידויים של ג'ולי על "סודות מיניים פרועים שיביכו את בן זוגה בראד פיט".

זמן קצר לפני צילום הסרט ג'ולי החלה לצאת עם השחקן בילי בוב תורנטון, שהפך מאוחר יותר לבעלה, והיא סיפרה לסוחר הסמים שלה על ה..... שלו שגדולות כמו של סוס; וגם על אהבתה הלסבית לכוכבת Foxfire, ג'ני שימיזו, שג'ולי התאהבה בה בשנייה הראשונה שראתה אותה; משיכתה לסקס מזוכיסטי; ועל רומן קודם שהיה לה, עם השחקן טימותי האטון, שרצה להתחתן איתה.

לדברי מאייר, דירתה של ג'ולי הייתה מלוכלכת, ועל קירות החדר תלתה תצלומים של אנשים מתים מזירות פשע.

כיום, כידוע, ג'ולי חיה ברחבי העולם עם בראד פיט ויש להם 5 ילדים, בני 5 עד 12, ש-3 מהם מאומצים.

צפו באנג'לינה ג'ולי בת ה-24:

 

{C}{C}{C}

WORLD EXCLUSIVE: Angelina Jolie STRUNG OUT On HEROIN & COCAINE In HAUNTING 1990's Video!!וידאו וצילומי מסך: נשיונל אינקוויירר ‪Hezakya McCartney  / יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה