התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

מותו של רובין ויליאמס: צחוק בדכאון
מאת: שוש חיות | פורסם: 12.08.2014 20:03
הקומיקאי והשחקן רובין ויליאמס שתלה עצמו למוות בביתו בצפון קליפורניה, הגיש כמה קטעים בלתי נשכחים שחושפים את דיעותיו על יהודים, נוצרים ומוסלמים

מאז היוודע מותו, אלפי מעריצים פוקדים את כוכבו של רובין ויליאמס בשדרת הכוכבים של הוליוודמאז היוודע מותו, אלפי מעריצים פוקדים את כוכבו של רובין ויליאמס בשדרת הכוכבים של הוליווד

האם ישו היה יהודי? 

"אנשים אומרים לי שישו לא היה יהודי! בטח שהוא היה יהודי. בן שלושים, רווק, גר עם ההורים. בחייכם! עובד בעסק של אבא שלו, אמא שלו חשבה שהוא מתנה מאלוהים, הוא יהודי, וזהו. זו מסורת עתיקה".

למה לישו לא היה אח?

"ישו היה בן יחיד, תודה לאל! מי ירצה להיות ג'רי, האח של המשיח? זו עבודה קשה. 'קדימה, ג'רי, אנחנו יורדים לחוף'... 'כן, אמא! ישו ילך על המים, יאכיל את כולם, ירפא אותם ויאסוף עדה שלמה של מאמינים ואני אשב לי עם פריחה וחול בתחת'... אני משער שבגיל 30 הוא היה מוצא את עצמו שיכור באיזה פאב: 'כן, אני ג'רי קרייסט! כן... יש כאלה שעושים את דבריי! בוא הנה, ספוט! ארצה! רואים?'"

הפסקת אש דתית:

"יש לי תכנית מעניינת לירושלים, היא נקראת חלוקת זמן. בואו ננסה את זה: היהודים יקבלו את חנוכה ופסח, הנוצרים יקבלו את חג המולד ואת חג הפסחא, והמוסלמים יקבלו את הרמדאן והחג השני, 'קא־בום'"

(עוד) תיקון קטן לקוראן:

"מאמר שפורסם לאחרונה ציטט חוקרי קוראן שמתקנים את התרגום המקורי. התרגום המדויק הוא לא '71 בתולות שחורות שיער', אלא '71 צימוקים צלולים כבדולח'. הבדל מזערי בפרשנות, באמת! זה כמו ש'לא תרצח' זה בעצם 'לא תלבש חצאית'".

רובין ויליאמס מופיע לפני חיילים אמריקנים בעיראקרובין ויליאמס מופיע לפני חיילים אמריקנים בעיראק. על חולצתו כתוב בערבית: "אני אוהב את ניו יורק". מאותה הופעה: "כל הארמונות כאן בעיראק, נראים כמו וגאס על קראק. אתם לא חייבים להפציץ אותם. פשוט... חכו שנה".

נאצים ושדיים:

"שדיים מלאכותיים הם כמו נאצים. הם לא צוחקים, הם לא רוקדים. ראיתי אישה הולכת, והשדיים נשארו במקום!"

על אובמה:

"אובמה זה קנדי בקנייתית עתיקה".

בבידוק הביטחוני:

"פעם אבטחה בשדות התעופה הייתה פשוטה יותר... 'ביפ!... בסדר, תעלה למטוס'. מה זה? אקדח. אוקיי, תעלה למטוס!' יכולת לשאת סכין של 10 סנטימטר על המטוס. עכשיו אי אפשר לקחת אפילו קוצץ ציפורניים. מה בדיוק הבעיה? מה הם מפחדים שנעשה? 'קדימה! המטוס שלי עכשיו, או שהכלבה הזאת מאבדת ציפורן! יש לי פצירה! אני יכול להיות מעצבן!'"

אחרי מוֹת:

"גם כשכולנו נמות ונחלוף מן העולם, קית' [ריצ'ארדס, גיטריסט הרולינג סטונס] עדיין יהיה שם עם חמישה מקקים. הוא יגיד משהו כמו 'עישנתי את הדוד שלכם, ידעתם את זה? מטורף, לא?'"

על אלכוהול:

"צריך לדעת שהמטרה הראשית של אלכוהול היא להפוך אנגלית לשפה שנייה, כדי שתוכל לדבר שיכורית שוטפת".

על גברים ונשים:

"נשים לעולם לא ימציאו נשק שהורג. הן ימציאו רק נשק שגורם לך להרגיש רע לזמן מסוים".

"אה, כן! גירושין! מהמילה הלטינית שפירושה 'תלישת אשכי הגבר דרך ארנקו'."

צילום: Mate Airman Milosz Reterski - Navy NewsStand / ויקיפדיה; חלק מהציטוטים: ויקיפדיה
 

הוסף תגובה חדשה