התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

גאווה ישראלית: איילת זורר תככב בשחזור הסרט הקלאסי "בן חור"
מאת: שוש חיות | פורסם: 16.11.2014 22:39
הנה הזדמנות להכנס לפנתיאון ההוליוודי. מי שהייתה אמו הכמעט בלתי מובחנת של סופרמן, זוכה בגיל 45 להיות אמו של האציל היהודי שנמכר לעבדות ונלחם על חירותו

איילת זורר, עם תום הנקס, באתר הצילומים של "מלאכים ושדים"איילת זורר, עם תום הנקס, באתר הצילומים של "מלאכים ושדים"

איילת זורר בתצלום מ-2012הכוכבת הישראלית איילת זורר כבר הופיעה בכמה וכמה סרטים הוליוודיים מהשורה הראשונה - מ"מלאכים ושדים" ועד "סופרמן איש הפלדה", אבל עכשיו, בגיל 45, זורר זוכה להזדמנות ממש גדולה, ענקית, לאחר שנבחרה לגלם את נעמי, אמו של הכוכב, בשיחזור אחד הסרטים ההוליוודיים הקלאסיים והמצליחים ביותר של כל הזמנים, "בן חור".

בסרט המקורי, שזכה ב-1959 ב-11 פרסי אוסקר והיה לסרט הראשון בתולדות הקולנוע שזכה בשלל הוליוודי כה רב, אותו ביים וויליאם ווילר, גילמה את אמו של בן חור השחקנית מרתה סקוט, לצידו של צ'רלטון הסטון ששיחק את יהודה בן חור, היהודי האציל והעשיר שחי במאה הראשונה לספירה בירושלים, נמכר לעבדות ע"י חברו הרומאי ונלחם על חירותו.

בגירסה החדשה של של אולפני "פארמונט", שאותה יביים הבמאי הקזחי טימור בקמאמבטוב והיא עתידה לצאת לקולנועים ב-2016, יגלם את בן חור הכוכב ג'ק יוסטון. לצידו ולצד זורר יככבו השחקן הוותיק והמוערך מורגן פרימן, טובי קבל, פדרו פסקל ומרוואן קנזארי. יפיקו את הסרט מארק בארנט ורומה דאוני, מפיקי סדרת הטלוויזיה "התנ"ך" והסרט "בן האלוהים".

פרט מרתק: בגירסתו המקורית של הסרט השתתפה ישראלית, השחקנית חיה הררית, שגילמה את אסתר, אהובתו של בן חור.

זורר, שחיה ליד הוליווד, סיימה בימים אלה את צילומי הסרט Last Days in the Desert לצדו של יואן מקגרגור, והיא מצטלמת לפרקים בסדרות הטלוויזיה "רייק" ו"דרדוויל".

שחקנית ישראלית נוספת שהתמודדה על אותו תפקיד בסרט, גל גדות, הסירה את מועמדותה בשל לוח זמנים שחפף את מחוייבותה לסרט הוליוודי ענק אחר - "באטמן נגד סופרמן", שם היא תהיה 'וונדרוומן'.

לכל הכתבות החדשות

צילומים: sbclick / Thesocialistesq / ויקיפדיה

הוסף תגובה חדשה