התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

חצי-כוורת באמריקה
מאת: דניאל כץ-שנהר, ניו יורק | פורסם: 02.03.2015 13:30
לא, ההופעה בניו יורק לא הייתה עוד איחוד של כוורת, אבל פה קבור הכלב. גידי, דני, אלון ואפרים יבדרו בחסות IAC גם בבוסטון, בלאס וגאס, בלוס אנג'לס

חצי-כוורת בניו יורק

כל הקהילה הישראלית במקום אחד בערב בלתי נשכח עם השירים המוכרים והאהובים מכל הזמנים: "אלף כבאים", "גוליית", "המגפיים של ברוך", "פה קבור הכלב", "שיר המכולת", "יו יה" ועוד. 

שורות שורות של ישראלים, צעירים ומבוגרים כאחד, התגודדו באולם הגדול של NY Town Hall, הכולל שתי קומות. בתחילת ההופעה עוד כולם ישבו בשורות כמו בהופעות כמנהג המקום בניו יורק, אך לא עברו יותר מ-20 דקות עד שכל הקהל היה על הרגליים. 

על הבמה עמדו כמעט הכוורת במלואה – גידי גוב, דני סנדרסון, אלון אוליארצ'יק, אפרים שמיר ונגנים אורחים. מזי כהן ("גזוז") גם היא הצטרפה לחבורה - והקהל כולו שר איתה ועם סנדרסון את "דון קישוט".

חשוב היה להרכב להדגיש, שזה לא עוד איחוד של כוורת. הם הגיעו לסיבוב הופעות מחוף-אל-חוף. בסוף השבוע הבא הם יופיעו בגאלת ה-IAC (ארגון הקהילה הישראלית אמריקאית בלוס אנג'לס). וכן יתארחו משני עברי היבשת - בבוסטון ובסן פרנסיסקו. 

השירים של פעם, הנוסטלגיה והאוירה הכל כך ישראלית, הפכו את המופע לנפלא, כמה שעות של קסם ישראלי בניו יורק.

הערב המיוחד הזה - שהופק על ידי טיב הפקות והמפיק דוד אזולאי, בשיתוף עם "ישראמריקה", חברת ההפקות של סיון הדרי, ובחסות ה-IAC - הסתיים אחרי 2 הדרנים ארוכים עם השירים הכי אהובים מתוך האלבום הקלאסי "סיפורי פוגי".

חצי-כוורת בניו יורק

חצי-כוורת בניו יורק

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה