התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

האריסון פורד: הפעם זו הייתה התרסקות קשה
מאת: שוש חיות | פורסם: 05.03.2015 21:41
לאחר שיצא בשלום מ-2 התרסקויות קודמות, כוכב "אינדיאנה ג'ונס" ו"מלחמת הכוכבים"בן ה-72 נפצע קשה כשאחד ממטוסיו שהטיס במו ידיו התרסק במגרש גולף בווניס ביץ'

האריסון פורד

כוכב הקולנוע היהודי האריסון פורד הוא טייס ותיק בעל רישיון טיסה אזרחי, המחזיק צי של לא פחות מ-8 מטוסים פרטיים. פקחי שדה התעופה הקטן שבסנטה מוניקה רגילים לראות אותו באחד ממטוסיו הקלים, ממריא ונוחת.

לפעמים הוא 'נופל' בדרך. בשנת 1999 התרסק מסוק שהטיס. שנה אחר כך הוא היה נוסע במטוס קל שהתרסק.

אבל ההתרסקות האחרונה כבר לא הייתה מינורית כקודמותיה. לאחר שהמטוס התחיל 'לחרוק' זמן קצר לאחר המראתו, פורד הודיע לפקחי הטיסה בסנטה מוניקה על כוונתו לחזור לשדה.

שברי המטוס ממנו חולץ האריסון פורדשברי המטוס ממנו חולץ האריסון פורד

דקה אחר כך, שעה שהסיט את המטוס חזרה לסנטה מוניקה, הוא צנח והתרסק במגרש גולף בשכונת וניס שעל שפת האוקיינוס, בלב לוס אנג'לס. 2 רופאים, ששיחקו גולף, מיהרו לחלץ אותו מתא הטייס ועשו לו טיפול ראשוני. אחד מהם סיפר שהבחין במטוס, "נראה היה שהוא מתכוון להסתובב, הוא חג מעלינו ולפתע צנח מולנו על המגרש".

פורד, בן ה-72, כוכב סרטי "אינדיאנה ג'ונס" ו"מלחמת הכוכבים", היה היחידי במטוס שהטיס במו-ידיו. הוא פונה מאיזור ההתרסקות במצב קשה, עם חתכים בראשו, אך היה בהכרה כשהגיע לבית חולים סמוך.
פורד סיים לא מזמן צילומי סרט חדש בסדרת "מלחמת הכוכבים" (שבמהלך צילומיו, אגב, שבר את רגלו) והתכונן לככב בסרט המשך למותחן העתידני הקלאסי "בלייד ראנר".

לכל הכתבות החדשות

צילום מסך: Associated Press / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה