התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

בוטלו הופעותיו של אייל גולן בארה"ב: לא קיבל ויזת עבודה
שרות ILUSA | פורסם: 09.03.2015 15:50
הזמר תיכנן להתחיל מחר סיבוב מחוף-אל-חוף עם שרית חדד במופע משותף, "התחלות טובות", אך נידחה ע"י רשויות ההגירה האמריקניות בשל הרשעתו בהעלמות מס בישראל

אייל גולן ב-LAX, שדה התעופה הבינלאומי בלוס אנג'לס, בסיבוב הופעות קודם שלו בארה"ב, שבסיומו נעצר ע"י רשויות המכסאייל גולן ב-LAX, שדה התעופה הבינלאומי בלוס אנג'לס, בסיבוב הופעות קודם שלו בארה"ב, שבסיומו נעצר ע"י רשויות המכס. הפעם רשויות ההגירה מנעו את כניסתו

אלפי כרטיסים כבר נמכרו לסיבוב ההופעות המשותף שתיכננו בארה"ב הזמר אייל גולן והזמרת שרית חדד.

"התחלות טובות" הם קראו למופע שתיכננו להריץ החודש מחוף-אל-חוף ועמד לצאת לדרך מחר עם 2 הופעות במיאמי, בהפקתו של האמרגן הישראלי-אמריקני פואד עובדיה. המופעים הבאים תוכננו להתקיים בניו יורק וב"סבן תיאטר" בלוס אנג'לס.

הכוכבים הישראלים חיכו לוויזות העבודה שלהם כדי לצאת לדרך. שרית קיבלה את שלה בלי בעיה, אבל אייל - ממש ערב הטיסה - נידחה.

הנימוק: הרשעתו בהעלמות מס בישראל.

כזכור, בשנה שעברה הגיע הזמר הפופולארי להסדר טיעון, שבמסגרתו הודה בעבירות של העלמת הכנסות בגובה של כ-2.5 מיליון שקלים ובניכוי חשבוניות מס פיקטיביות. גולן ריצה 4 חודשי עבודות השירות, שילם קנס של 75,000 ש"ח ונמצא במאסר על תנאי של 15 חודשים. על חברת "ליאם הפקות", שבבעלותו נגזר קנס של 100,000 ש"ח.

בביקורו הקודם בארה"ב, במאי 2014, כפי שפורסם בלעדית ב-Israeli Life USA גולן ובת זוגתו דאז, הדוגמנית הדוגמנית רוסלנה רודינה, עוכבו על ידי מפקחי המכס האמריקני שלאחר שעיינו בטופס המכס שהגישו להם, ביקשו לברר כמה כסף יש להם בכיס - שאלה לא שיגרתית. אייל השיב: 10,000 דולר, כפי שכתב בטופס. רוסלנה, שהייתה לידו, נשאלה גם היא כמה כסף יש ברשותה, וענתה: 10,000 דולר. זה מה שהיא כתבה בטופס.

"אתם ביחד?" שאל אותם מפקח המכס - "כן", השיבו אייל ורוסלנה. איש המכס הניח שהם נשואים. ע"פ חוקי המכס האמריקני בני זוג נחשבים לאחד כשנספר הכסף שבכיסם, ולכן היה על כל אחד מהם להשיב: 20,000 דולר; הסכום המשותף. האמריקנים ידועים בקשיחותם בכל מה שקשור לנהלים.

עברו דקות ארוכות של חקירה - בעוד המטוס שבו היו אמורים בני הזוג לטוס מעוכב - עד שהכוכב הישראלי הסביר והוכיח שהוא ורוסלנה אמנם ביחד אבל אינם נשואים, ושוחרר לדרכו.

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה