התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

במי תבחר בר רפאלי להתארח בישראל ולהפגש עם הנשיא
מאת: רון ניב | פורסם: 10.03.2015 17:55
שגרירות ישראל בארה"ב מריצה בימים אלה תחרות סטודנטיאלית מחוף-אל-חוף, שהזוכה בה יבקר בוושינגטון, יטוס לישראל וייפגש במשכן הנשיא בירושלים עם רובי ריבלין

שנים אתה שופט את בר רפאלי - עכשיו הגיע הזמן שהיא תשפוט אותך!

שגרירות ישראל בארצות הברית הכריזה בימים אלה על תחרות בלתי שיגרתית לסטודנטים מכל רחבי היבשת, שהזוכה בה יזכה בטיסה ואירוח בישראל, כולל פגישה אישית במשכן הנשיא בירושלים עם נשיא המדינה, ראובן ריבלין. 

אבל לא רק הפרס והכבוד שבפגישה עם נשיא ישראל עומדים על הפרק - לא פחות חשוב מי יבחרו את הזוכה: ועדה שבה יהיו הסופר-מודל הישראלית בר רפאלי חביבתנו, המוסיקאי יוני בלוך, האמנית יעל אפרתי והשגריר רון דרמר. כותרת הקמפיין משתמשת ברפאלי במלוא הכוח: "שנים אתה שופט את בר רפאלי - עכשיו הגיע הזמן שהיא תשפוט אותך!"

כדי להשתתף, הסטודנטים נדרשים לצלם סרטון וידאו מקורי באורך 90 שניות או פחות, שבו הם מתארים חוויות הקשורות בישראל ו/או מביעים את דעתם על ישראל, ו/או ממחישים את תשוקתם לישראל.

שלושת המועמדים הסופיים יוזמנו לפגישה עם דרמר בוושינגטון וישתתפו במסיבת יום העצמאות הישראלי שמפיקה שם השגרירות בחודש מאי. בקיץ ייצא הזוכה למסע הנצחון בישראל.

המועד האחרון להגשת הסרטונים - 27 במרץ. ההשתתפות בתחרות היא לאזרחי ארה"ב (גם ישראלים-אמריקנים!) בני 18 ומעלה, שלומדים בין שנתיים ל-4 שנים בקולג' מוכר.

לפרטים המלאים על התחרות

לכל הכתבות החדשות

ויז'ואל: שגרירות ישראל בוושינגטון

הוסף תגובה חדשה