התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

למה שרית חדד סירבה להופיע בארה"ב בלי אייל?
מאת: שוש חיות | פורסם: 12.03.2015 14:45
"למה גולן חיכה לרגע האחרון?! הבעיות המשפטיות שלו לא חדשות", אמר מקורב לזמרת, הרואה בביטול סיבוב ההופעות האמריקני "ביזיון גדול". ובכל זאת יש נחמה קטנה

שרית חדד (בהופעה ב-2013)

כולנו שמענו על ביטול הופעתו של של הזמר אייל גולן בארה"ב, לאחר שלא קיבל ויזת עבודה מחמת הרשעתו בהעלמות מס בישראל, אבל מה עלה בגורלה של שותפתו למופע "התחלות חדשות", שרית חדד?

שרית הקדימה להגיע לארצות הברית, עם צוות המופע שכולל כמה עשרות אנשים - נגנים, תאורנים, עובדי במה.

כשנודע שכניסתו של אייל נאסרה לארה"ב, שרית סירבה להופיע לבדה במופעים שתוכננו במיאמי, ניו יורק ולוס אנג'לס. אחד ממקורביה הסביר, כי הזמרת לא הייתה מוכנה להופיע בפני קהל ששילם כדי לראות אותה ואת גולן משום שהרגישה שהקהל יראה בכך "התפשרות". לדבריו, הזמרת רואה בביטול סיבוב ההופעות "ביזיון ענקי".

המקורב לזמרת גילה, כי המופע המשותף של שרית ואייל החל ונמשך ברגל שמאל, החל מביקורת קשה שהושמעה על שרית שהיא מוכנה להופיע עם הזמר השערורייתי ועד סכסוכים מאחורי הקלעים שהגיעו עד לתביעה כספית מצד הזמר היווני ניקוס שהיה שותף למופע.

לדברי המקורב, הסיבוב בארה"ב נסגר כבר לפני כמה חודשים והבעיות המשפטיות של גולן אינן חדשות. גם ידוע לכל שהאמריקנים נוקשים בימים אלה במתן ויזות עבודה, בייחוד לאנשים שהורשעו בפלילים. "אז למה אייל חיכה לרגע האחרון", תמה המקורב לשרית. "הטיסות והמלונות הוזמנו, אש"ל שולם לנגנים ולצוות, נקנו פרסומים בתקשורת, נשכרו אולמות, שולמו עמלות למוכרי כרטיסים... אייל ידע את כל זה וידע ששרית יוצאת לארה"ב מבלי שהסדיר לעצמו את הוויזה?!"

אחד ממלקקי פצעי ביטול המופע הוא האמרגן הישראלי-אמריקני פואד עובדיה, שהחזיר את הכסף לאלפי רוכשי כרטיסים ונזקיו מוערכים בלמעלה מ-300,000 דולר.

אבל הנפגעת העיקרית היא חדד. כדי להופיע בארה"ב היא ביטלה 10 הופעות אחרות בארץ ובחו"ל, ועיכבה את תחילת החזרות לקראת שני מופעים שלה בסוף החודש ב"היכל התרבות" בתל אביב. המקורב מעריך את הנזק האישי שנגרם לשרית לבדה בלמעלה מ-100,000 דולר. 

"בכל מקרה", סיכם המקורב, "שרית מילאה את התחייבותה בחוזה, ואייל יצטרך לכסות את הבור שיצר".

נחמה קטנה לשרית: ביום האחרון לשהותה בארה"ב מתוכננת לה הופעת סולו באירוע פרטי סגור בניו יורק.

לכל הכתבות החדשות

צילום:  Neukoln / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה