התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

מה משותף לצ'אק נוריס ולג'ון וויט? ביבי
מאת: שוש חיות | פורסם: 16.03.2015 23:28
הרחוב המרכזי בהוליווד נזהר מלחוות דיעה על הבחירות בישראל, אבל 2 כוכבים ותיקים לא התאפקו וברגע האחרון נתנו דחיפה מאל.איי לנתניהו ואחת דחפה את מרצ

צ'אק נוריסצילום: Corporal Lynn Murillo / ויקיפדיה

בהוליווד נזהרים מלהתערב בפוליטיקה, והוליווד 'היהודית' נזהרת מאוד מלהתערב בפוליטיקה הישראלית, במיוחד ערב הבחירות בארץ.

ובכל זאת, ברגע האחרון, הגיחו שני כוכבים קלאסיים לנסות להציל את ידידם בנימין נתניהו.

צ'אק נוריס (75), שביקר בישראל פעמים רבות, בין היתר לצילומי סרטים בכיכובו, פירסם בהודעת התמיכה שלו בביבי, ש"הוא מנהיג חזק החיוני לביטחון אזרחי ישראל".

"ישראל היא מדינה מדהימה",  אמר כוכב סדרת סרטי Missing in Action ו"בלתי נשכחים" וסדרת הטלוויזיה Walker, Texas Ranger. "לכן חשוב שתשמרו על המנהיג שלכם", פנה ישירות לישראלים, "כי יש לו את האומץ והחזון לעמוד מול כוחות הרשע המאיימים לא רק על ישראל, אלא גם על ארה"ב... מנהיגות חלשה עלולה להרוס את המדינה שלכם ואז כוחות הרשע יוכלו להגיע גם לאמריקה... אני מבקש מכם, לטובת ישראל ולטובת כל המזרח התיכון, הצביעו לראש הממשלה נתניהו ביום הבחירות".

ג'ון וייטצילום: © Glenn Francis, www.PacificProDigital.com / ויקיפדיה

החרה החזיק עמו הכוכב הוותיק ג'ון וויט (76) (בתצלום למעלה), אביה של אנג'לינה ג'ולי, חתן האוסקר על "השיבה הביתה" וכוכב קלאסיקות הוליוודיות כמו "קאובוי של חצות", "גברים במלכודת" ו"סיפורו של אלוף". וויט היה אלגנטי יותר כשבמקום לתמוך ישירות בנתניהו מתח ביקורת על יריבו, נשיא ארה"ב אובמה, בשל התנהלותו ביחסים עם נתניהו.

"אובמה לא אוהב את ישראל, הוא וקרי לא באמת מגבים את ישראל כפי שהם טוענים. וכך הם יכולים להיות חברים של כל אויביה. אובמה לא רוצה לראות את ביבי נתניהו שוב מנצח בבחירות... ואני מתחנן בפניכם שתבינו את האמת".

ייאמר על וויט שהוא נוקט עמדה עקבית ואקטיבית למען ישראל. הוא מופיע, משתתף ותורם בעשרות אירועים פרו-ישראלים ויהודיים בלוס אנג'לס ונראה כי לתמיכתו בישראל אין גבול.

לאחרונה גם יצא נגד השחקנים פנלופה קרוז וחביאר ברדם שחתמו על מכתב גינוי נגד ישראל והתנהלותה במהלך מבצע "צוק איתן", האשים אותם בעידוד התפרצויות אנטישמיות ברחבי העולם, והטיף להם "להשפיל ראש ולהתבייש, להביע חרטה ולבקש את סליחתם של תושבי ישראל".

שרה סילברמןצילום: Gage Skidmore / ויקיפדיה

מהעבר השני של המפה הפוליטית התייצבה הקומיקאית היהודית-אמריקנית שרה סילברמן (45) לטובת מרצ, וקראה לאוהדיה בישראל להצביע: "כל קול נחשב. אם לא תצביעו, אל תתלוננו אחר כך".

סילברמן היא 'חיה פוליטית' גם בארה"ב. בעבר נרתמה לטובת אובמה ופרסמה קריאה לצעירים יהודים לטוס לפלורידה ולשכנע שם את סביהם להצביע לאובמה. ואותה מערכת בחירות הציעה לשכב עם איל ההימורים ופטרונו של נתניהו, המיליארדר שלדון אדלסון, אם יעביר את תרומתו בסך 100 מיליון דולר מהמועמד הרפובליקני מיט רומני לנשיא אובמה. 

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה