התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

28 שנים אחרי: "מייקל ג'קסון הכריח אותי להתחתן איתו והודיע לי שאני אשתו"
מאת: שוש חיות | פורסם: 06.04.2015 20:47
6 שנים לאחר מותו חוזרים מעלליו של מלך הפופ חובב הקטינים לבית המשפט בלוס אנג'לס, כשהשאלה העקרונית היא האם חלה התיישנות על עבירות מין מתועבות בקטינים

מייקל ג'קסון בלאס וגאס בשנת 2003

כוכב הפופ הפסיכוטי מייקל ג'קסון אמנם כבר מת ב-2009, אולם 6 שנים אחרי עדיין מהדהדים מעלליו בבית המשפט.

השבוע צפוי בית משפט בלוס אנג'לס להכריע, לאחר יותר משנתיים של דיונים, בגורלו של כתב תביעה שבמרכזו הטענה כי ג'קסון התחתן עם ילד שאותו ניצל מינית.

כתב התביעה מתאר עולם של סדום ועמורה. לטענת התביעה, הכוכב חובב הקטינים שילם כ-200 מיליון דולר ל-20 מקורבנותיו כדי לקנות את שתיקתם. והם דורשים לשחרר עדויות שהוטל עליהן חיסיון, החושפים עשרות מיקרים שבהם מייקל ג'קסון ניצל מינית וביצע עבירות מין על ילדים. כזכור, לפני כעשור זוכה ג'קסון מאשמות דומות.

2 התובעים במשפט החדש הם וייד רובסון וג'יימס סייפצ'וק.

סייפצ'וק, בנו של פועל ניקיון בחוותו של ג'קסון (Neverland) ליד סנטה ברברה שבקליפורניה, היום בן 36, פגש לראשונה את ג'קסון בשנת 1987, כשהיה כבן 8. לדבריו, כוכב הפופ ניצל אותו מינית במשך שנה ובתוך כך הכריח אותו להתחתן איתו בטקס מוזר וסודי, שבמהלכו ענד הזמר על אצבעו טבעת נישואין, הודיע לו כי הוא מעכשיו "אשתו", מסר לידיו "אישור נישואים" ונתן 'נדוניה' לאביו - צ'ק של מיליון דולר!

ב'תמורה', לטענתו, סבל סייפצ'וק מלפחות 100 מיקרים של התעללויות מיניות "בעלות אופי מתועב", ועבר גם שטיפת מוח – עד שהאמין שאלו היו מעשי אהבה שהוא עצמו יזם.

 

במשך שנה ישנו באותה מיטה

רובסון, רקדן וכוריאוגרף יליד אוסטרליה, היום בן 32, טוען כי ג'קסון שם עליו עין לראשונה כשהיה בן 5 והחל לנצל אותו מינית כשהיה בן 7. לטענתו, במשך שנה שלמה ישנו באותה מיטה. אמנם בעדות קודמת שמסר לפני כעשור, רובסון אמר כי ג'קסון לא נגע בו "בצורה לא נאותה", אבל עתה הוא טוען, כי המעשים המגונים שנעשו בו, להם התכחש במשך שנים ארוכות, חזרו אליו רק בשנים האחרונות, לאחר שהתחתן והקים משפחה. "חייתי בשתיקה ובהדחקה במשך 22 שנים", הוא העיד.

עדת מפתח בעניינו היא בלאנקה פרנסיה, עוזרת בית של ג'קסון, הטוענת שראתה את מעסיקה מתקלח עם רובסון, ממזמז אותו ושוכב איתו במיטה כשהם בעירום חלקי. 

ההגנה במשפט אינה משיבה להאשמות הישירות ומתחפרת בטענה, כי על התביעה חלה התיישנות.

עזבונו של ג'קסון, שמת כפושט רגל אך הרוויח יותר כסף לאחר מותו מאשר בכל ימי חייו, נאמד כיום ב-1.5 מיליארד דולר.

לכל הכתבות החדשות

צילום: ויקיפדיה

הוסף תגובה חדשה