התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

האם מלך הבלוז בי-בי קינג נרצח ע"י עוזריו?
מאת: שוש חיות | פורסם: 26.05.2015 16:01
2 מ-11 ילדיו דרשו את נתיחת גופתו בטענה שנגרם לו הלם סוכרתי בכוונה תחילה לזרז את מותו, במזימה של עוזריו, פרקליטיו ורופאיו על רקע הקרב שהחל על ירושתו

הנשיא ברק אובמה וענק הבלוז בי.בי קינג שרים בבית הלבן, בפברואר 2012הנשיא ברק אובמה וענק הבלוז בי.בי קינג שרים בבית הלבן, בפברואר 2012. בתצלום למטה, בנותיו של בי.בי. קינג, פאטי וקארן, המאשימות את עוזריו בהרעלתו למוותבנותיו של בי.בי קינג, פאטי וקארן, המאשימות את עוזריו בהרעלתו למוות

מלך הבלוז האמריקני, בי-בי קינג, שנפטר לפני כשבועיים בגיל 89, עדיין לא נח בשלווה בקברו.

שתיים מבנותיו של הזמר ונגן הגיטרה האגדי, פאטי קינג וקארן וויליאמס, מאשימות את מנהלו העסקי לווארן טוניי ואת עוזרו האישי מיירון ג'והנסון, שהם גרמו למותו בכוונה תחילה על רקע נסיונם לזכות בנתח בירושת המיליונים של קינג.

"אנחנו מאמינות שאבינו נרצח", הצהירו הבנות, "הוא הורעל ע"י מינונים גבוהים מדי של תרופות וחומרים נוספים שהוכנסו לגופו ללא ידיעתו וגרמו להלם סוכרתי".

בתלונתן במשטרת לאס וגאס, אמרו הבנות שבימים האחרונים לחייו הן לא הורשו להתקרב למיטתו, והיחידים שהיו איתו היו עוזריו.

אין זו הפעם הראשונה בשנים האחרונות שבנותיו של קינג מאשימות את עוזריו ומקורביו של אביהן הן בנסיון לסחוט ממנו את ירושתו והן בנסיון להאיץ את מותו. מוקדם יותר השנה הגישו 3 מבנותיו של קינג תלונה נגד מנהלת נכסיו של אביהם. אך תיקי התלונה נסגרו מחוסר הוכחות.

חוקר מקרי המוות בלאס וגאס יידרש ל-6 שבועות כדי להגיש לבית המשפט את מסקנות נתיחת הגופה, שבוצעה בעקבות תלונת הבנות. "אנחנו מתייחסים לטענות בני המשפחה במלוא הרצינות ונבצע חקירה מקיפה", הבטיח ראש מחלק הרצח של משטרת לאס וגאס.

הרופא שקבע את מותו של ענק הבלוז העיד, כי ממצאיו, לאחר שהוזמן לבית קינג, העלו כי מדובר במוות טבעי שנגרם כתוצאה מסיבוכים של מחלת הסוכרת ממנה סבל קינג. עורך הדין שלו טען, כי 3 רופאים קבעו שהוא טופל באופן ראוי בימיו האחרונים והיה תחת פיקוח רפואי 24 שעות ביממה עד שמת בשלווה בשנתו.

אך הילדים טוענים, שגם הרופאים ועוה"ד היו חלק מהמזימה 'להתפטר' מאביהם.

לקינג נולדו 15 ילדים, 11 מתוכם עדיין בחיים. עם או בלי קשר לנסיבות מותו של אביהם כבר פרץ קרב ירושה, שמבטיח לכבס הרבה כביסות בחוץ, בין כל ילדי קינג החיים בינם לבין עצמם ובינם לבין עוזריו הקרובים, הטוענים שדאגו והגנו עליו במשך 30 השנים האחרונות של חייו. הונו של קינג וארמונו בווגאס מוערכים בכ-50 מיליון דולר.

לכל הכתבות החדשות

צילומים: הבית הלבן / ויקיפדיה; צילום מסך הבנות: The Hollywood Wire / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה