התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

השחקן הישראלי שיגלם את ישו בסרט הוליוודי חדש
מאת: שוש חיות | פורסם: 08.06.2015 21:56
בתפקידו הקולנועי הבינלאומי הראשון אביב אלוש שמוכר לצופי הטלוויזיה הישראלית מ"הבורר", ו"עד סוף העולם", יופיע לצידה של אלוהים, זוכת האוסקר אוקטביה ספנסר

נראה לכם ישו? אביב אלוש בצילומי שער למגזין ישראלינראה לכם ישו? אביב אלוש בצילומי שער למגזין ישראלי

השחקן אביב אלוש זכה בתפקיד קולנועי בינלאומי בלתי שיגרתי - הוא ישחק בתפקיד ישו בסרט The Shack (הבקתה), המבוסס על רב המכר מ-2007 באותו שם מאת הסופר הקנדי וויליאם פול יאנג.

אלוש בן ה-33, ממוצא תוניסאי, ישחק בסרט לצידה אוקטביה ספנסר, זוכת האוסקר לשחקנית המשנה על תפקידה ב-The Help, סם וורט'ינגטון (הזכור מ"אוואטר"), ראדה מיטשל וגרהאם גרין.

וורט'ינגטון יהיה הכוכב הראשי - אב לחמישה שבתו הצעירה נרצחה ופתק מסתורי מוביל אותו למפגש עם השילוש הקדוש: האב, הבן ורוח הקודש. ספנסר תגלם את אלוהים, ואת ישו הנוצרי ישחק אלוז המתולתל והנאה.

אלוש כיכב בשנים האחרונות בסדרות טלוויזיה ישראליות כמו "תא גורדין", "אלנבי", "עספור" ו"להיות איתה", וזכורה הופעתו הבלתי נשכחת כעידן הרומי בבעונה השנייה והשלישית של הסדרה "הבורר". הוא גם משחק בתיאטרון הקאמרי, מנחה את תכנית הריאלטי הישראלית "עד סוף העולם" והצטלם לקמפיין של קפה שחור עלית.

זו התנסותו הראשונה של בן הקריות בסרט בינלאומי, הוליוודי, וכמובן שהופעה ראשונה לצד זוכת אוסקר שבוודאי תשרה את כשרונה על כל משתתפי הסצינות בהשתתפותה. מעניין שאלוש כמעט לא הופיע בקולנוע הישראלי. תפקידו האחרון היה ב-2009, בסרט "רימון הזהב".

לכל הכתבות החדשות

צילום מסך: מורן זלמה / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה