התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

ומי יכוון אותנו ב-WAZE? הטרמינטור ארנולד שוורצנגר
מאת: שלומי אמיר | פורסם: 15.06.2015 15:34
כוכב הקולנוע ומושל קליפורניה לשעבר תרם את קולו לאפליקציה הפופולארית מתוצרת ישראל, לקראת יציאת סרט חדש בסדרת החיסולים

כוכב הקולנוע ומושל קליפורניה לשעבר ארנולד שוורצנגר

החל מהיום, אם תבקשו, כוכב הקולנוע ומושל קליפורניה לשעבר ארנולד שוורצנגר (בתצלום למעלה) ינווט את דרכיכם באפליקציית הנסיעות הפופולארית מתוצרת ישראל WAZEבאותו טון קול שבו הוא מגלם את דמותו האימתנית של הטרמינטור, המחסל, בסדרת הסרטים הפופולארית.

שוורצנגר, בקמפיין לקידום סרט חדש בסדרת הטרמינטור, Terminator Genesis שיעלה למסכים ב-1 ביולי, פותח ומציג את עצמו: "אני המחסל, האם אתם באים איתי?"

במשך שעה ארוכה הקליט השרירן המפורסם בעולם את כלך ההוראות האפשריות, ובסיום הנסיעה הוא נפרד מהנוסעים בברכתו המפורסמת: Hasta la vista, Baby.

אנשים שנכחו בהקלטה סיפרו, כי הצחוק התגלגל שם בכל שורה ששוורצנגר הקריא". השחקן עצמו אמר: "לא דמיינתי שאחרי 40 שנה המבטא שלי יהיה הנכס הכי גדול שלי".

שוורצנגר בסרט Terminator two judgement dayהכוכב נזכר בסרט הראשון בסדרה, שצולם ב-1984, והציג עולם שנשלט ע"י מכונות: "באותה תקופה זה היה מדע בדיוני, היום יש לך אפליקציות שאומרות לך לאן לנסוע".

קולו של שוורצנגר יישמע באוזני 50 מיליון משתמשי Waze רק עד אמצע יולי.

את האפשרות לנהוג עם שוורצנגר ניתן למצוא באיזור ההגדרות בתוך האפליקציה. יש לבחור ב"שמע" ואז "הנחיות קוליות" - ולבסוף להקליק על האפשרות Terminator Genesis.

האזנה נעימה!

לכל הכתבות החדשות

צילום מכרזה: "Terminator two judgement day". מתפרסם לפי רישיון שימוש הוגן בכרזה דרך ויקיפדיה.

צילום: Koch / MSC / ויקיפדיה

הוסף תגובה חדשה