התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

הצילום הלוהט של השבוע: (שוב) גל גדות על צה"ל והאתגר של נשים מודרניות
מאת: שוש חיות | פורסם: 10.07.2015 15:32
Wonder Woman החדשה כובשת את קומיק-קון בסן דייגו ומככבת על שער גיליון אוגוסט של המגזין האמריקני Fashion, והפעם היא גם מדברת...

גל גדות

שבוע אחרי שכיכבה בדוכני העיתונים מחוף-אל-חוף בדמות "וונדר וומן" על שער השבועון "אינטרטיימנט וויקלי" לצידם של בן אפלק (באטמן המחודש) והנרי קאביל (סופרמן), הכוכבת הישראלית-אמריקנית הלוהטת ביותר כרגע, גל גדות, מככבת - בדמות "היומיום" שלה - על שער גיליון אוגוסט של המגזין הנפוץ Fashion, המופץ ברגעים אלה ברחבי היבשת.

גדות, גם דוגמנית מצטיינת, מככבת בהפקת אופנה שצולמה בניו יורק, ועונה על סדרה של שאלות אישיות.

על שירותה הצבאי כמדריכת כושר בצה"ל היא סיפרה למגזין האמריקני:

"השירות לא היה קשה, והוא נתן לי אימון טוב לקראת הוליווד",

על תפקידה ב-Batman Vs. Superman: Dawn of Justice ("באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק"):

"Wonder Woman היא הסמל האולטימטיבי לעוצמה. בחלומות הפרועים ביותר שלי לא תיארתי לעצמי שאגדל לגלם מישהי שהשפיעה על נשים רבות כל כך כמוה". היא מגלה, שכבר ב-2017 היא תככב בפני עצמה בתפקיד הראשי בסרט שיוקדש כולו לגיבורת העל.

על נשים היום:

"האתגר של נשים מודרניות אינו קשור בהכרח לכוח פיזי, אלא ליכולת להתחלק בין חיי המשפחה לקריירה מקצועית. כיום, להיות אישה זה קשה, מכיוון שאנו חייבות להיות הרעיות הכי טובות, האמהות הכי טובות, העובדות הכי טובות... הכי טובות בהכל.

"אבל אני באמת מאמינה שאנחנו בעלות עוצמות גדולות, חזקות, מתוחכמות ויכולות להשיג מה שאנחנו רוצות. זה מה שאני רוצה שבתי (אלמה בת ה-3) תלמד".

עוד לפני מאבק הענקים בין באטמן לסופרמן, שייצא למסכים במאי 2016, גדות תופיע בסרט "קרימינל", המיועד לצאת לאקרנים בינואר 2016. על סרט זה, שבו היא משחקת לצידם של כוכבי-על - קווין קוסטנר, ריאן ריינולדס (גדות מגלמת את אשתו), גארי אולדמן וטומי לי ג'ונס, היא מספרת:

"הייתה לנו סצנה שוברת לב במיוחד בין הדמות שלי לזו של קוסטנר, המגלם פושע מסוכן. שתי הדמויות שוברות את המחסומים שלפניהן וזה היה מאוד מרגש. בכיתי כל היום".

על טכניקת המשחק שלה:

"אני תמיד מדמיינת איך אני הייתי מתנהגת אם הייתי הדמות שאני מגלמת".

לכל הכתבות החדשות

צילום: fashionmagazine.com

הוסף תגובה חדשה