התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

אופרה וינפרי: אל תכניסו אפילו את BDS אליי למשרד
שרות ILUSA | פורסם: 05.08.2015 17:41
ארגון החרם נגד ישראל ביקש להגיש עצומה למלכת תוכניות האירוח לאחר שהצטלמה לתמונת השער של של "O" כשהיא עונדת יהלומים של לב לבייב

שער O, עם אופרה והעגילים "הישראלים" שער O, עם אופרה והעגילים "הישראלים" 

כל הכבוד לאופרה וינפרי!

ארגון החרם נגד ישראל / סניף ניו יורק, המכונה "עאדללה", ספג סטירת לחי מצלצלת השבוע, כאשר נציגיו ביקשו לנסות לשכנע את האשה העשירה ביותר בעולם הבידור האמריקאי, אופרה וינפרי, להצטרף למחרימי מוצרים וסחורות מישראל.

מצויידים בעצומה עליה חתמו כ-5,600 בני אדם, פנו אנשי BDS למערכת המגזין של אופרה וינפרי (שניים-וחצי מיליון עותקים בחודש), לאחר שמלכת תוכניות האירוח הצטלמה לתמונת השער של הגיליון החגיגי של "O" (גיליון חודש מאי) לציון 15 שנה לייסוד המגזין, כשהיא עונדת יהלומים שרכשה מחברה בבעלות היהלומן ואיל העסקים הישראלי-רוסי הבינלאומי לב לבייב, שעל פי טענת BDS פעילותו העסקית "כרוכה בהפרות זכויות אדם באנגולה ובשטחים הפלסטינים שבהם שולטת ישראל".

יתרה מכך, אנשי הארגון טענו ש'חשפו', כי ווינפרי רוכשת (או מקבלת) את כל תכשיטי היהלומים שלה מחברה בבעלות לבייב, ודרשו שתתנער בפומבי מכל שיתוף פעולה עם חברות שבבעלותוֹ.

"חוצפה!" כך הגיבה אופרה למשמע הפנייה.

בהוראתה סירבו במערכת האימפריה שלה במנהטן לקבל את פני האורחים הבלתי קרואים, והודיעו להם שאופרה שוללת מכל וכל את תנועת החרם נגד ישראל הפועלת כביכול בשם זכויות האדם של הפלסטינים.

וינפרי (61) - האפרו-אמריקנית העשירה ביותר של המאה ה-20 (ב-2015 הונה נאמד בכ-3 מיליארד דולרים), האפרו-אמריקנית הפילנתרופית הגדולה ביותר בכל הזמנים, והביליונרית כהת-העור הראשונה והיחידה בעולם - הביעה מספר פעמים את אהדתה לישראל ולעם היהודי.

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה