התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

למאר אודום: כוכב מסומם בין חיים למוות
מאת: שוש חיות | פורסם: 15.10.2015 18:27
כוכב NBA (לשעבר), שהוא גם בעלה של קלואי (לשעבר), בית זונות בנבאדה, ויאגרה, קוקאין וקוניאק. "הוא הגיע במצב רוח מצוין" ועזב באמבולנס חסר הכרה

למאר אודום, כפי שנרצה לזכור אותו - במדי "לוס אנג'לס לייקרס", איתם לקח שתי אליפויות NBAלמאר אודום, כפי שנרצה לזכור אותו - במדי "לוס אנג'לס לייקרס", איתם לקח שתי אליפויות NBA בעונות 2008-2009 ו-2009-2010

"הכל היה נורמלי" - סיפר דניס הוף.

נורמלי במושגים של Love Ranch - בית זונות חוקי במדבר נבאדה.

אורח הכבוד של המקום היה למאר אודום (35), כדורסלן ה-NBA לשעבר - כוכב הקליפרס, הלייקרס ומיאמי, ובעלה לשעבר של  קלואי קרדשיאן, בת משפחת הסלבס הכי-ידועה בעולם.

"הוא הזמין סוויטה לכמה ימים והגיע במצב רוח מצוין", המשיך וסיפר הוף. "הוא אמר שהוא רוצה לעשות חיים, להשתחרר מהלחץ ומצלמי הפפראצי שתמיד רדפו אחריו.

"והוא אכן נראה שנהנה מאוד בימי שהותו. אכל כמו סוס, שתה קוניאק, צחק כל הזמן, נטל הרבה 'ויאגרה צמחית' (שניתן להשיג ללא מרשם) ובילה בחברתן של הבנות המובחרות שלנו, שרי ריידר ומוניקה מונרו (עובדות המקום)".

לפי גירסת Love Ranch, הכל היה טוב ויפה, עד שאודום קיבל שיחת טלפון, שאחריה השתנה מצב רוחו.

לפי גירסת הרופאים, הכוכב צרך גם כמויות קוקאין נאות, לא בעיה חדשה אצל אודום והסיבה העיקרית לכך שנפלט מה-NBA וממשפחת המלוכה הקרדישיאנית.

כך או כך, כמה שעות אחר כך, מצאו אותו שרי ומוניקה בחדרו כשהוא מחרחר ומקיא, קצף זולג מפיו ואפו מדמם.

למאר אודם עם קלואי: לא הלך!למאר אודם עם קלואי: לא הלך!

אודום הובהל באמבולנס לבית חולים בלאס וגאס והגיע לשם במצב קריטי עקב קריסת מערכות. הוא שרוי בתרדמת (קומה) ומונשם. הרופאים נותנים סיכויים של חצי-חצי שיקיץ.

גרושתו קלואי נמצאת לצידו (למרות שלאחר גירושיהם הרשמיים ביולי האחרון אמרה שהיא לא רוצה יותר שום קשר איתו).

חיים אישיים טראגיים

עולם הכדורסל קיבל בהלם את הידיעות על מצבו של שחקן העבר. מי שמיהר להגיע לבית החולים הוא קובי בראיינט, שהמריא מיד בסיום משחק הלייקרס בסקרמנטו ללאס וגאס לשהות לצד חברו לשעבר לקבוצה.

לאודום נולדו 3 ילדים מחברתו לשעבר, אך בקיץ 2006 נפטר בנו הקטן מתסמונת מוות בעריסה כשהיה בן 6.5 חודשים.

שלוש שנים אחר-כך, בספטמבר 2009, הוא נישא לקלואי קרדשיאן וכיכב איתה בתוכנית ריאליטי בשם "קלואי ולמאר" מעין ספין-אוף לריאליטי של משפחת קרדשיאן.

בעיות הסמים של אודום היו סוד גלוי ב-NBA, אך נחשפו לציבור הרחב רק באוגוסט 2013, כאשר - תחת אולטימטום של קלואי - למאר נכנס למכון גמילה מקוקאין. אלא שהוא עזב את מכון הגמילה לאחר יום אחד בלבד,‏ וכמה ימים אחר כך נעצר בשל נהיגה בשכרות‎. לא הוגש נגדו כתב אישום, אך אודום התחייב לעבור גמילה מאלכוהול.

יליד קווינס שבניו יורק, אודום מכיר סמים מילדותו, מהבית: אביו היה מכור להירואין עד שמת ממנת יתר. זמן קצר אחר כך, כשהיה בן 12, אימו נפטרה מסרטן והוא גדל בבית סבתו.

לכל הכתבות החדשות

צילום אודום: Bridget Samuels / ויקיפדיה; צילום עם קלואי - צילום מסך: HollywoodLife / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה