התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

בראנג'לינה נחשפים: "אחרי 10 שנים יחד, 6 ילדים ו-2 ניתוחים היחסים בינינו רק התחזקו"
מאת: שוש חיות | פורסם: 03.11.2015 20:55
לקראת סרט חדש משותף ראשון מאז "מר וגברת סמית'", שעל אתר הצילומים שלו התאהבו, נחשף הזוג ההוליוודי המלכותי נפשית ופיזית

אנג'לינה ג'ולי בתצלום אמנותי אינטימי מהאלבום הפרטי שלה, שצילם בראד פיט. הוא גם צילם את כל התמונות האחרות בכתבהאנג'לינה ג'ולי בתצלום אמנותי אינטימי מהאלבום הפרטי שלה, שצילם בראד פיט. הוא גם צילם את כל התמונות האחרות בכתבה

אחרי שנים רבות שבהם נמנעו מלהופיע יחד בתקשורת, בראד פיט (כבר בן 51) ואנג'לינה ג'ולי (ילדונת בת 40) פתחו את הלב ואת אלבום התמונות הפרטי שלהם להצצת המעריצים.

אין פלא, השניים מככבים יחד (בפעם הראשונה מזה עשור, מאז "מר וגברת סמית'", שם התאהבו) בסרט חדש, By the Sea, אותו אנג'לינה כתבה, ביימה והפיקה. זוהי דרמה על משבר זוגיות של בני זוג.

הסיפור שמאחורי הקלעים: תוך כדי עבודה על הסרט, עברה ג'ולי את ניתוח כריתת השחלות המפורסם, אחרי שגילתה שהיא נושאת גן מסוכן, שמגביר את הסיכון לחלות בסרטן.

אצל הזוג ההוליוודי המלכותי לא הייתה שום משבר - והשבוע, ב-The Today Show, הם הציגו זוגיות מושלמת, והצהירו שעל רקע הניתוחים שעברה אנג'לינה ב-3 השנים האחרונות, מערכת היחסים ביניהם רק התחזקה.

"היא עשתה את זה כדי שנוכל להיות יחד"

בראד סיפר כיצד נודע לו על הבעיה הרפואית של אשתו: "הייתי בבית (ארמון) בצרפת. אנג'י התקשרה אלי ועליתי מיד על מטוס (פרטי) חזרה הביתה, להיות מה שיותר מהר עם אשתי כשהיא צריכה להיות הכי חזקה בעודה שומעת את החדשות המפחידות האלה. כל הדרך חשבתי שלא להיות שם איתה שם זה נורא".

בראד סיפר שעמד במאה אחוז מאחורי החלטתה לעבור את ניתוח הסרת השחלות: "זה היה בוגר. הייתה בזה עוצמה. זה היה אחד מהדברים האלה בחיים שמחזקים אותך... והיא עשתה את זה בשביל הילדים, בשביל המשפחה, כדי שנוכל להיות כולנו ביחד כמה שיותר זמן".

כזכור, לפני הסרת השחלות עברה ג'ולי גם כריתת שדיים כפולה, כך שהיום הסיכוי שלה ללקות בסרטן שהרג את אמה מרצ'לין, שמתה בגיל 56 ושתי בנות משפחה נוספות, הוא כמעט אפסי. 

"חלק מהרופאים והאחיות שטיפלו בי, היו אלו שטיפלו גם באמי המנוחה אחרי שחלתה בסרטן השחלות", גילתה אנג'לינה. "הרופאה שביצעה בפועל את הסרת השחלות היתה אותה רופאה שטיפלה באמי, שבימיה האחרונים הפצירה בה: 'תבטיחי לי שתוציאי לאנג'י את השחלות'".

"ידעתי במהלך הניתוחים שבראד נמצא לידי, ושמה שעברתי לא יגרום לי להרגיש בעיניו פחות אישה", אמרה אנג'לינה. ובראד אישר והוסיף: "התמודדנו עם הנושאים האלה ביחד, דיברנו עליהם, וקרו דברים יפים תוך כדי התהליך".

המקום: פינה בבית בדרום צרפת. הפוזה: אמהוּתהמקום: פינה בבית בדרום צרפת. הפוזה: אמהוּת

חשיפת נפש זה דבר אחד שהזוג הנוצץ עשה לקראת צאת סרטם החדש.

במקביל לה התרחשה גם חשיפה נוספת, פיזית, לאחר שבראד שיחרר לפרסום מספר תמונות פרטיות בשחור-לבן שהוא עצמו צילם באחוזת הזוג בדרום צרפת השנת 2008.

אנג'לינה מצולמת בפוזות יוצאות דופן ובקומפוזיציות אמהיות מעניינות עם חלק מששת ילדיהם של בני הזוג, שנישאו אמנם רק ב-2014 אבל חולקים כבר זוגיות של יותר מעשור מאז שהתאהבו באתר הצילומים של "מר וגברת סמית'" המיתי, לאחר שהמפיק הישראלי-אמריקני של הסרט, ארנון מילצ'ן, הכיר ביניהם.

בתמונה האינטימית במיוחד, שמופיעה בראש הכתבה, אנג'י מופיעה ללא חולצה, מכסה את החזה המפורסם (שלפני הניתוח) בידיה.

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה