התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

המפיק החסידי הנודע הואשם בפגיעה בילדים, והכוכב שלו יצא להגנתו (וידאו)
שרות ILUSA | פורסם: 04.11.2015 18:11
הזמר שלומי דסקל, אחד הזמרים החסידיים הפופולאריים ביותר בקהילות היהודיות האורתודקסיות בארה"ב, הסתבך בהגנה על תוקף ילדים

שלומי דסקל

עולם הזמר החסידי בארצות הברית נרגש ונסער, עם פרסום חשדות שהופנו נגד מפיקו של הזמר שלומי דסקל, אחד הזמרים החסידיים הפופולאריים ביותר בקהילות היהודיות האורתודקסיות בארה"ב, שיצא להגנתו.

הפרשה החלה לאחר שארגון Jewish Community Watch, העוסק בחשיפת תוקפים ומטרידים מיניים של ילדים בקהילה הדתית באמריקה, פירסם את שמו ותמונתו של המפיק, דמות מפורסמת בעולם המוסיקה החסידית בארה"ב, עם אזהרה שהוא חשוד בפגיעה בילדים ועושה זאת מזה 20 שנה!

אנשי הארגון טוענים, כי לאחר שחקרו תלונות רבות שהגיעו לארגון נגד המפיק, פנו אליו - אך הוא התעלם מפניות הארגון שהציע לו "סדרת טיפולים לפתרון בעיותיו" לצד התנצלות ופיצוי הנפגעים - והמשיך במעלליו. לכן הוחלט להוקיעו  בפומבי ולפרסם את פרטיו האישיים.

דסקל, שעובד קרוב עם המפיק, הכניס את ראשו לפרשה כשצילם סרטון וידאו שבו יצא (בעירוב של אידיש ואנגלית) להגנת חברו ושותפו. הוא טען שלא הוגשו תלונות למשטרה והציע גירסה משלו לתלונות שהגיעו ל-Jewish Community Watch:

"יש את החבר'ה האלה, שרצים ומטלפנים ומספרים: 'עשו לי את זה ועשו לי את זה'... אפשר לעשות את זה לי, ואפשר לעשות את זה לכם... טלפון אחד מתבכיין: 'הבחור נגע בי, הבחור עשה לי משהו'... 'או-קיי', אומרים לו, 'בוא אלינו. אנחנו רוצים לדבר איתך, אנחנו רוצים לעזור לך, ומי עשה לך, ומי הבחור הזה?'... ולמחרת מפרסמים את שמו".

צפו ב"וידאו הסניגוריה" של שלומי דסקל:

 

שלמה דאסקאל פארשעמט די נרדפים פון מאלעסטעישען


 

לכל הכתבות החדשות

צילום מסך: freilach Music / יו טיוב

 

 

הוסף תגובה חדשה