התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

וידויו המלא של צ'רלי שין - הכוכב כובש הנשים שהתגלה כנשא נגיף האיידס
מאת: שוש חיות | פורסם: 18.11.2015 00:24
הכוכב בן ה-50, אב ל-5 ילדים וסבא לנכדה, כוכב מפנתיאון הקולנוע ("פלאטון", "וול סטריט") והטלוויזיה ("שני גברים וחצי") מספר על 4 שנים בצל המחלה הנוראית

צ'רלי שין מתוודה: "אני הכוכב ההוליוודי נשא האיידס"צ'רלי שין מתוודה: "אני הכוכב ההוליוודי נשא האיידס"

"מה שעובר עליי, לא יכול להיות גרוע מזה: אני HIV פוזיטיב. אני בבלאגן, בטלטלה. אני לא יכול להתגונן, אני רק יכול לספר את האמת שלי. אני רוצה לקוות שאנשים והתקשורת יהיו יותר סלחנים ויותר תומכים מאשר הזבל שקראתי בימים האחרונים.

"זה התחיל לפני כ-4 שנים בסדרה של כאבי ראש חזקים. חשבתי שיש לי גידול במוח, שזה הסוף. כשהתברר לי שאני נושא את הנגיף בתוכי זה היה קשה מנשוא. הרופאים נכנסו לחדר ואמרו: 'זה מה שקורה'. 3 אותיות שקשה לעכל. נקודת מפנה בחיים של כל אדם.

"דבר ראשון התקשרתי לאשתי לשעבר, ברוק מולר, ממנה התגרשתי באותה שנה שבה אובחנתי וביקשתי ממנה להיבדק. לא סיפרתי לכל 5 ילדיי (משלושת נישואיו), רק לגדולה קסנדרה (בת ה-31). היא לא קיבלה את זה טוב. אבל היא קשוחה. כמו אבא שלה.

"לא הדבקתי בכוונה נשים ששכבתי איתן, או אפילו לא בכוונה, זה בלתי אפשרי. בלתי אפשרי. הכי פגע בי שחושבים שהדבקתי נשים באיידס בכוונה. זה פשוט הכי רחוק שיכול להיות מהאמת. אם הן יתבעו אותי, יהיה להן הרבה מה להוכיח, כי זה לא היה.

"כמה נשים, כולל שבאו במגע מיני איתי, ניסו לסחוט אותי אחרי שגילו את מצבי הבריאותי. שילמתי 10 מיליון דולר. אנשים חושבים שהכסף הוא רק שלי, שוכחים הוא שזה כסף שהם לוקחים ל-5 הילדים שלי ולנכדה שלי. אבל זהו, לא יותר, אני משחרר את עצמי מהכלא הזה. 

"בגלל זה המצב הכלכלי שלי לא מזהיר, אבל הוא יהיה מזהיר שוב כמו שהיה לפני שאובחנתי כנשא HIV. אני שורד - הייתי למעלה הייתי למטה, הייתי בעושר והייתי בעוני. זה עוד פרק בחיים שלי.

"צריך להבין שאני לא חולה באיידס והימצאות הנגיף בדמי היא מינימלית. אני מקפיד לקחת קוקטייל שכולל 4 כדורים ביום, לא משתמש יותר בסמים ומנסה לחדול גם משתיית אלכוהול.

"אם יש אדם שתהיה בפיו בשורה בעניין המחלה, זה יהיה אני. אני לא אתחמק ממחויבויות ומהזדמנויות לעזור לאחרים במצבי. אני אדבר על העניין הרבה, אבל אבחר בקפידה את הזוויות שלי".

* צ'ארלי שין אמר את הדברים הללו בתכנית הבוקר של רשת NBC.

בעבר נשאי HIV היו מתים מאיידס. כיום, אם צ'רלי שין יקפיד לקחת מדי יום את הטיפול הרפואי, יחיה חיים ארוכים ובעלי איכות טובה. מקרה זה מחדד כמה חשוב להיבדק, שכן גילוי מוקדם של נגיף ה-HIV מאפשר התחלת טיפול, מונע הדבקות נוספות ונזקים בריאותיים אפשריים.

שין היה נשוי לדונה פיל מספטמבר 1995 עד נובמבר 1996. אבל עוד קודם לכן היה אבא לקסנדרה (שנולדה ב-1985) מחברתו לשעבר פולה פרופיט.

בסוף שנות התשעים ניהל רומן עם שחקנית הפורנו ג'ינג'ר לין. 

מיוני 2002 עד מרץ 2005 היה נשוי לשחקנית דניס ריצ'רדס, ממנה יש לו 2 בנות: סמנתה (נולדה ב-2004) ולולה (נולדה ב-2005).

ביוני 2008 נישא שין בשלישית לסוכנת הנדל"ן ברוק מולר, ובמרץ 2009 נולדו לזוג תאומים בשם בוב ומקס. הם התגרשו כשנתיים לאחר מכן.

הכוכב השובב קיים במשך השנים מערכות יחסים עם שלל מפורסמות - ביניהן ווינונה ריידר, קלי פרסטון, רובין רייט ולינדזי לוהן; כמו גם שחקניות פורנו - ביניהן  ג'ינג'ר לין, הת'ר האנטר וברי אולסון.

לכל הכתבות החדשות

צילום מסך: TODAY / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה