התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

הקומדיה של השבוע: ג'רי סיינפלד מארח את אובמה לקפה במכוניתו (וידאו)
מאת: שוש חיות | פורסם: 03.01.2016 10:56
מתנת השנה החדשה של הקומיקאי היהודי-אמריקני למעריצי תכנית הרשת שלו "קומיקאים שותים קפה במכונית" היא פצצת צחוק בהשתתפות נשיא ארה"ב

מי כאן הנהג - ג'רי או ברק? (ראו וידאו בסיום הכתבה)ג'רי סיינפלד והנשיא אובמה

הקומיקאי היהודי-אמריקני האגדי ג'רי סיינפלד החליט לחרוג מעט מהקונספט של סדרת הרשת שלו "קומיקאים שותים קפה במכונית", והחליט לפתוח את העונה השביעית עם אורח שהוא לא ממש קומיקאי מקצועי, אבל מצחיק הרבה אנשים - נשיא ארה"ב ברק אובמה.

סיינפלד הגיע לביתו של האורח בשדרות פנסילבניה מספר 1600 בוושינגטון הבירה כשהוא נוהג במכונית "קורבט סטינגריי" ענתיקה משנת 1963, נכנס בשערי הבית הלבן וכמנהגו נקש בזגוגית החלון של אורחו, במקרה זה 'החדר הסגלגל', כדי לקרוא לו לסיבוב במכונית.

כוחות האבטחה בבית הלבן סירבו להתיר לנשיא ולאורחו הבלתי שיגרתי לצאת לסיבוב בבירה, והם נאלצו להסתפק בסיבובים בשסילי הבית הלבן.  

כמובטח מגיעה שעת הקפה ועמו שיחה משעשעת על אוכל (אובמה מתוודה: "אני מכור לנאצ'וס")... בגדי בית (אובמה טוען שהוא לא מסתובב בתחתונים בבית הלבן)... הסיבה לכך שילדים אוהבים אותו במיוחד (אובמה סבור שזה "בזכות האוזניים הגדולות שלי")... איך הוא מתמודד עם כעס (הנשיא מודה שלפעמים הוא מקלל כדי לשחרר כעסים)... ועוד.

סיינפלד מתעניין, בין היתר, איך הנשיא מתרשם ממנהיגי העולם שבאים ויוצאים מלפניו, ואובמה מודה, ש"כמה מהם יצאו לחלוטין מדעתם. ככל שהם נשארים יותר זמן בתפקיד, הם יותר מטורללים".

ועל פוליטיקה - זה כמו פוטבול, אומר אובמה, "יש הרבה שחקנים... הרבה מכות... הרבה שחיקה - ופעם בכמה זמן, אפשר לזהות פירצה, ואז השטח פתוח".

צפו במפגש המשעשע המלא בין סיינפלד ואובמה:


President Obama on Comedians In Cars Getting Coffee w/ Jerry Seinfeldלכל הכתבות החדשותוידאו וצילומי מסך: Bad TV/ יו טיוב

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה