התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

"אני רוצה שאנשים יאהבו אותי בתפקיד Wonder Woman, אבל אי אפשר לרצות את כולם"
מאת: שוש חיות | פורסם: 07.03.2016 21:08
סיפור חייה של הכוכבת הישראלית-אמריקנית בת ה-30 הנכנסת לנעליה של גיבורת העל של עולם הקומיקס, מתחיל לקפוץ מעשרות תכניות טלוויזיה ומאות עמודי מגזינים

גל גדות

מתקפת יחסי הציבור של הסרט הכי מדובר של השנה "באטמן נגד סופרמן: ליגת הצדק", החלה - וגל גדות, המגלמת בו את Wonder Woman (ובתעודת הזהות דיאנה פרינס), תדבר אלינו מעשרות תכניות טלוויזיה ומאות עמודי מגזינים שעל שעריהן תככב.

מגזין האופנה והנשים הנחשב Glamour מתחיל את מתקפת גדות בגיליון אפריל שלו, בו הוא יגולל במלל ובתמונות את סיפור חייה של הכוכבת הישראלית בת ה-30 הנכנסת לנעליה של גיבורת העל של עולם הקומיקס.

בראיון איתה מתוודה גדות, שכבת למורה ולטכנאי היא בעצם רצתה להיות עורכת דין וכל ילדותה וימי נעוריה התכווננו לכך. "כילדה לא חלמתי להיות שחקנית", היא מספרת.

אחר כך היא מתארת את שירותה הצבאי - מאמנת כושר. כושר גופני חשוב לה עד היום, והיא מרבה להתאמן בג'ים הביתי שלה.

גל גדות

לתחרות מלכת היופי של ישראל רשמו אותה הוריה, בעצה אחת. גדות מתוודה שלא האמינה לרגע שתבחר, ואחר כך שתזכה בתואר... "אפילו לא דמיינתי את זה... וכשזכיתי הייתי בשוק אמיתי", היא מספרת.

"לתחרות מיס יוניברס באותה שנה הגעתי עם הרבה אנטי, כי פחדתי ששוב יבחרו בי. אז מרדתי. הייתי מגיעה מאוחר לחזרות. כאשר דרשו מהמועמדות להגיע לארוחת בוקר עם שמלה, אמרתי 'אין סיכוי שאלבש שמלה ב-10 בבוקר?' כאילו קיוויתי שיעיפו אותי".

כשהיא נשאלת על סוד ההצלחה שלה, הוונדר וומן הישראלית-אמריקנית מונה כושר התמדה ונחישות. "המשכתי להגיע לאודישנים בהוליווד, הלוך וחזור מתל אביב ללוס אנג'לס, גם אחרי שקיבלתי דחיות אחת אחרי השנייה, גם אחרי שהייתי מגיעה כל כך קרוב... בחינות, פגישות חוזרות... ואז מקבלת 'לא'".

גדות מספרת איך חשבה על פרישה ודיברה על כך עם בעלה ירון ורסאנו.

גל גדות

מאותה תקופה היא יצאה לפחות עם השתתפות בחלק מסרטי סדרת האקשן "מהיר ועצבני".

פגישתה עם במאי "באטמן נגד סופרמן", זאק סניידר, הייתה נקודת מפנה, לדברי גדות. "הוא גישש אם אני מכירה בכלל את הדמות. פניי נפלו. ניסיתי להשמע נונשלנטית ואמרתי לו: 'וונדר וומן?! בטח שאני מכירה!'"

לאחר ההודעה על הליהוק של גדות לתפקיד Wonder Woman, היו מעריצים רבים שטענו שהיא 'שברירית מדי' ו'אינה שופעת מספיק' לתפקיד של גיבורת העל האמזונה מחוברות DC קומיקס ומסדרת הטלוויזיה הפופולרית משנות ה-70 של המאה הקודמת בכיכובה של לינדה קרטר.

כשגדות נשאלת על כך בראיון למגזין האמריקני, היא מודה ש'התלונות' הגיעו לאוזניה. "אני מודעת לכך שיש מעריצים שמאוכזבים מגודל החזה שלי", היא אומרת. "אני רוצה שאנשים יאהבו אותי בתפקיד, אבל אי אפשר לרצות את כולם".

 גל גדות

כדי להתאים את עצמה לתפקיד, גדות מספרת שעבדה על עצמה באינטנסיביות. "התוצאה היא כ-כ-17 פאונד שרירים שהתווספו למשקל גופי. אני מרגישה חזקה וזה משנה הכל - את היציבה שלי, את הדרך בה אני הולכת. אני מסתכלת על התמונות שלי מלפני חמש שנים, וחושבת: 'הייתי יותר מדי רזה וזה לא cool".

גל גדות

לבסוף, וונדר-וומן - הסמל הפמיניסטי האולטימטיבי של עולם הקומיקס, מתייחסת לתפיסתה את הנשיות המודרנית: "יש טעויות בנוגע לפמיניזם. אני חושבת שזה מדהים איך נשים למדו להוציא את הרגשות שלהן בצורה כל כך אמיתית. אבל פמיניזם גם נוגע לשיוויון. אני רוצה שלכל האנשים יהיו אותן הזדמנויות להשיג את אותן המשכורות לאותן המישרות. ואני מבינה ומעריכה שאני עושה מה שאני רוצה בזכות נשים שהיו שם לפני והכינו את הקרקע. בלעדיהן לא הייתי אמא עובדת שהולכת אחרי החלומות שלה. לא הייתי פה".

לכל הכתבות החדשות

צילומים באדיבות Glamour

הוסף תגובה חדשה