התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

כמה עלה לחיים סבן הכוכב שיישא את שמו על שדרות הוליווד?
שרות ILUSA | פורסם: 04.04.2019 13:28
המיליארדר האמריקני-ישראלי חיים סבן יהיה במהלך השנה הקרובה הישראלי הראשון ששמו יתנוסס על כוכב ב-Hollywood Walk of Fame לצד הכוכבים הגדולים של הוליווד

חיים סבן

המיליארדר האמריקני-ישראלי חיים סבן היה הישראלי הראשון ששמו התנוסס על כוכב בשדירת הכוכבים המפורסמת בהוליווד בולווארד (Hollywood Walk of Fame) לצד הכוכבים הגדולים של הוליווד במאה השנים האחרונות.

לשכת המסחר של הוליווד בחרה בטייקון המדיה ויוצר "נינג'ה טארטל" ו"פאואר ריינג'רס", כחלק מרשימת הכוכבים שיזכו בשנה הבאה להכתרה האולטימטיבית והאלמותית ככוכבים, הכוללת עוד את כוכבי הקולנוע גולדי הון, מארק רפאלו וג'ורג' סיגל, הקומיקאית שרה סילברסטון והראפר אייס קיוב.

סבן - בעל הון מוערך של 3.6 מיליארד דולר, מחזיק בשליטה ברשת הטלוויזיה הספרדית-אמריקנית "יוניוויז'ן" ובישראל בחברת "פרטנר", ומעורב עמוקות בפוליטיקה האמריקנית כתורם ותומך בכיר של הילרי קלינטון בדרכה לנשיאות ארה"ב.

כבוד גדול

5 חברי לשכת המסחר של הוליווד בחנו 300 הצעות, המלצות ובקשות לכוכבים חדשים שיוטבעו על המדרכה בשדרה המפורסמת... הם קראו אלפי עמודים של קורות חייהם של המועמדים ומכתבי המלצות מפורטים... הם בחנו והישוו את המועמדים על פי מידת הוותק שלהם בתעשיית הבידור ואת כמות הפרסים והמועמדויות לפרסים שקיבלו בקריירה שלהם... והוסיפו נקודות למי שמעורבים בפעילות התנדבותית או שנתנו תרומות למטרות חברתיות... ובחרו שישה בלבד, כמדי שנה.

כבוד יקר

לא זול להשיג כוכב בהוליווד. המועמד או מישהו מטעמו צריך לשלם על התענוג 30,000 דולר. בנוסף, עליו להתחייב להופיע לטקס ההטבעה של שמו במועד שתקבע לשכת המסחר.

נכון לינואר 2016, בשדרה 2,570 כוכבים. כל כוכב מכיל פסיפס ורוד עם מסגרת ברונזה. בתוך הכוכב מקובע שמו של הזוכה לכבוד ומתחת לשם ישנו אחד מ-5 סמלים המבטאים את הדרך בה תרם הכוכב לתעשיית הבידור: מצלמת קולנוע (תעשיית הסרטים), מסך טלוויזיה, תקליט וכיו"ב.

לכל הכתבות החדשות

סבן: צילום מסך מיו טיוב; שדרת הכוכבים מוויקיפדיה

תגובות

הגיע הזמן שיהיו קצת ישראלים שם, עכשיו התור של השחקיות הישראליות כמו גל גדול להתחיל לקבל כוכבים שם. מדהים איך הישראלים מגיעים לכל מקום

הוסף תגובה חדשה