התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

טור העורך / מאת: מאיר דורון

התעמולה האנטישמית שמופצת מאיראן (בשפה האנגלית) נעשית בצורה ערמומית יותר ויותר, והיא הופכת לאחד האיומים הגדולים ביותר על העם היהודי ומדינת ישראל. מי הם האמריקנים ה"מומחים לישראל וליהודים", שמככבים ב-Press TV, ובמה בדיוק הם מאשימים אותנו?
מאת: מאיר דורון, העורך הראשי | פורסם: 15.10.2012 09:46
הכנסו ותראו מי הם.

טור העורך, מאת העורך הראשי מאיר דורון, יופיע מספר פעמים בשבוע ויעלה מספר נקודות למחשבה על כמה מאירועי השעה. יש לכם נקודות למחשבה משלכם? כיתבו לי

david-duke3.png

חבר הקונגרס של לואיזיאנה, דיוויד דיוק, מתראיין בחודש שעבר בטלוויזיה האיראנית באנגלית ומסביר איך מלחמת עיראק נגרמה ע"י "הציונים"

"הליגה היהודית נגד השמצה" פרסמה בסוף השבוע דו"ח שהקריאה בו מצמררת.

הוא מפרט ומביא דוגמאות אינספור לשיטות הפצה של אנטישמיות והכחשת השואה שנוקטת איראן.

זה מתחיל בערוץ הטלוויזיה הממלכתי האיראני Press TV, שמקדם באופן קבוע, מאז שנוסד בשנת 2007, עמדות אנטישמיות באמצעות ראיונות עם "פרשנים" ו"מומחים לישראל וליהודים", המצמידים בקלות את אשמת מדינת ישראל לכל אירוע בחדשות. זה אולי לא היה איכפת לנו כל כך אלמלא Press TV היה משדר גם בשפה האנגלית ומחובר ללוויין שמאפשר צפייה בתכניות השטנה של הערוץ בארה"ב, בקנדה, בחלקים מדרום אמריקה, באירופה ובחלקים מאפריקה.

זה נמשך באמצעות בלוגרים אנטישמיים, רובם "עובדי ציבור" בשירות משטר האייתולות, המפיצים ברשת תיאוריות "מוכחות" על מעורבות ישראל והיהודים בקנוניות חובקות עולם.

וזה מגיע עד לרשתות החברתיות, שבהן מתנהלים אלפי קמפיינים נמשכים נגד קיומה של מדינת ישראל ונגד היהודים ש"השתלטו על העולם".

התעמולה האנטישמית נעשית בצורה ערמומית יותר ויותר, והיא הופכת לאחד האיומים הגדולים ביותר על העם היהודי ומדינת ישראל.

הדו"ח חושף כמה וכמה אמריקנים, חלקם די מוכרים, שמאז 2007 עושים קריירות נאות כ"פרשנים" ו"מומחים" לענייני ישראל, היהודים והציונות.

מעניין מי הם הטיפוסים האלה. עוד יותר מעניין מהן תיאוריות הקונספירציה שהם מקדמים, ובמה הם מאשימים אותנו.

אחד המרואיינים המבוקשים ביותר באיראן הוא דיוויד דיוק, חבר בית הנבחרים של לואיזינה, תושב ניו אורלינס, המוכר לכל מי שמתמצא בהנהגת הניאו-נאצים בארה"ב.

בעברו דיוק כיהן כראש סניף לואיזיאנה של הארגון הגזעני "קו קלוקס קלאן" וכוכבו דרך בטהרן מאז שכיכב בוועידה בינלאומית להכחשת השואה, שהתקיימה שם ב-2006. מאז דיוק מפעיל אתר אינטרנט, ככל הנראה במימון איראני, Veterans Today, שבין היתר למשל פירסם "הוכחות נחרצות" שמלחמת עיראק נגרמה ע"י "הציונים", שעשו זאת באמצעות היהודים "שליטי התקשורת, הממשל והכלכלה העולמית".

Picture 1_192.pngכוכב אמריקני אחר בטלוויזיה האיראנית הוא קווין בארט (Kevin Barrett), (בתצלום מימין), מרצה לענייני איסלאם באוניברסיטת ויסקונסין שבמדיסון, שהאשים בעבר את ישראל ויהודי ארה"ב באסון ה-9/11. לאחרונה הוא טען בטלוויזיה האיראנית בשפה האנגלית, שישראל ביצעה גם את הפיגוע בבורגס, בולגריה, שם הרגה ופצעה את אזרחיה רק כדי להטיל אשמה על איראן.

...או ג'יי ברוס קמפבל, אחד "המומחים" הגדולים בעולם למעורבות הישראלית באסון מגדלי התאומים בניו יורק... או גורדון דאף, המביא "ים של הוכחות" לכך שיהודי ארה"ב מריצים את מיט רומני לנשיאות. על פי התזה שלו, כפי שרואיין ב-Press TV, "באופן היסטורי, סוכני הנאמנות הכפולה הישראלים ומצביעים יהודים מתונים מאיימים על נשיאים אמריקנים מכהנים שמנסים להיבחר לכהונה שניה"... וזה למה היהודים יעיפו את אובמה מהבית הלבן.

Picture 3_141.pngוהנה פרצופו של מרק דנקוף, (בתצלום למעלה), אנטישמי אמריקני בעל עבר עשיר מסן אנטוניו, טקסס, שזכה לפרסומו הראשון (ולמאות-אלפי fans) בשנות ה-60 כאשר האשים את המוסד באחריות להתנקשות בנשיא ארה"ב ג'ון קנדי. עכשיו הוא מקדם את הרעיון שישראל והיהודים עומדים מאחורי ההתקוממות בסוריה. הוא מפרט על "קואליציה של סוחרי נשק", תאגידי נפט ובנקאים - כולם "יהודים ציונים", שמבקשים להפיל את הממשלה הסורית כדי לסלול את הדרך לתקיפה צבאית נגד איראן.

מול כל "הקאליברים" האנטישמיים האלה, כוכבי הטלוויזיה האיראנית באנגלית, פרנקלין פירס למב, היה כבש תמים, עד שחשף "דו"ח סודי" של ה-CIA ש"המליץ" על חורבנה של ישראל ב-20 השנים הקרובות.

נקודה למחשבה: מי ששומע בקביעות את הדברים הללו, על ישראל והציונים ויהודי ארה"ב, בהחלט יכול לקבל את הרושם שאולי לא כדאי כל כך להתעסק איתנו. וכך, הפוך על הפוך, אולי דווקא ישראל והיהודים יוצאים נשכרים. כל עוד מפחדים מאיתנו, מצבנו לא נורא.

 

צילומי מסך: / / / יו-טיוב
 

הוסף תגובה חדשה