התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

נלחמים באנטישמיות

Knockout אנטישמי: להפיל יהודי במכת אגרוף אחת
מאת: דוד חריש | פורסם: 20.11.2013 20:37
משחק הקונדס האכזרי קיבל מימד אנטישמי, כאשר כנופיות צעירים אפרו-אמריקנים תקפו אישה בת 76, ילד בן 9 ותייר ישראלי. משטרת ניו יורק הקימה צוות חקירה מיוחד

התקפת נוק-אאוט

"המשחק" מוכר זה מכבר בקרב צעירים אורבניים, בעיקר אפרו-אמריקנים, ונקרא Knockout. הוא גם נקרא "ציד דב הקוטב", ככל הנראה משום שקורבנות המשחק האכזר הם ברובם לבנים.

הרעיון הוא לתקוע בעובר אורח אקראי אגרוף במטרה להפיל אותו במכה אחת. ההתקפה מבוצעת במקום ציבורי הומה, ולרוב אחד החברים גם מתעד את זה בווידאו. התוקפים לא חוששים גם ממצלמות ביטחון שנמצאות היום בכל מקום.

אלא שלאחרונה התצטברו יותר ויותר תלונות שה"נוק אאוט" הפך גם למשחק אנטישמי; ויהודים, בעיקר חרדים בשכונות היהודיות בניו יורק ובניו ג'רזי, הפכו מטרות מועדפות על כנופיות הצעירים האפרו-אמריקנים.

בלחץ התושבים היהודים החליטה השבוע משטרת ניו יורק להרכיב צוות חקירה מיוחד שינסה ללכוד את תוקפי יהודים.

שלושת האירועים שהביאו לפתיחת החקירה התרחשו בשכונת קראון הייטס. באחד מהם הותקף ברחוב קארול, בין קינגסטון לברוקלין, ילד בן 9, ע"י 2 צעירות אפרו-אמריקניות. במקרה השני, באותה סביבה, היה הקורבן נער בן 16 מישראל שנמצא בביקור משפחתי בשכונה. ובשלישי הותקפה אישה חרדית בת 76, ששבה מקניות ברחוב קינגסטון, הוכתה בראשה והתמוטטה. הצעירים ברחו מבלי לגעת בארנקה או בשקיות שנשאה. בכל המקרים מיהרו התוקפים להימלט.

"הצעירים האלה רואים במשחק מעשה קונדס, 'בדיחה', אך מדובר בתקיפה אלימה וחמורה", הסביר ראש מחלק פשעי שנאה במשטרת ניו יורק. "בחלק מהמקרים עוברי אורח הוכו עד אובדן הכרה, ללא כל התגרות מצידם. חלק מהם נותרו נכים, וכמה מתו מפציעותיהם".

פיני רינגל, היועץ החרדי של ראש עיריית ניו יורק החדש, דה בלאסיו, הבטיח לפעול להגברת ההרתעה ע"י תגבור הפטרולים המשטרתיים בשכונות היהודית.

האינטרנט מפוצץ בסרטונים מחליאים של תקיפות "נוק אאוט", שנושאים כותרות מבחילות כמו: "בחורה לבנה שמדממת הרבה מאוד".

צפו בתיעוד אחת התקיפות בשכונת קראון הייטס שבניו יורק:
 

Jewish Man Assaulted in Crown Heights, Part of 'Knockout' Gameמרגש: הנוסע העיוור וכלבו הורדו מהמטוס - וכל הנוסעים ירדו איתו... בטיסה מפילדלפיה ללונג איילנד סירב כלב נחייה לציית לדיילים ולשכב מתחת למושב שלפני בעליו. למראה העיוור וכלבו המורדים מהמטוס עשו הנוסעים האחרים מחווה יפה
 שלדון אדלסון מתנגד להימורים ב...אינטרנט. מה שקראתם: איל ההימורים היהודי מפעיל לובי אינטנסיבי בגבעת הקפיטול וב-20 מדינות השוקלות לאשר הימורים מקוונים, בנסיון לעצור את הגלגל


חובה לצפות: הגאון בן ה-5 שמדהים את אמריקה... ארדן הייז, ילד פלא, קורא מגיל שנתיים ואוגר כמויות עצומות של ידע על כל נושא אפשרי. עכשיו הגיע הזמן לכבוש את הטלוויזיה ולהתחיל את המסע לנשיאות ארה"ב

כל הסיפורים החמים מאמריקה

למוסף ישראלים באמריקה
 

למוסף סגנון חיים - בריאות, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות, על השולחן
 

לעמוד הראשי

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום
 

צילום מסך ווידאו: crownhights.info / יו טיוב; צילום מסך (לצורך הדגמה, לא התקפה על יהודי) johniadarola / יו טיוב

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה