התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

נלחמים באנטישמיות

חג שמח לישראלי-אמריקני בסן דייגו: צלבי קרס צויירו על ביתו ומכוניתו (וידאו)
שרות ILUSA | פורסם: 12.04.2015 14:34
החשמל נותק בזדון ביום החג בביתו של ישראל דהאן, ישראלי-אמריקני בן 28 מסן דייגו, אב ל-3 בנות. וכשיצא החוצה למד שאי אפשר לברוח מאנטישמיות גם בארה"ב

ישראל דהאן ואשתו מתבוננים המומים ומודאגים באחד מצלבי הקרס ש'קישטו' את רכושם בפסחישראל דהאן ואשתו מתבוננים המומים ומודאגים באחד מצלבי הקרס ש'קישטו' את רכושם בפסחישראל דהאן ואשתו מתבוננים המומים ומודאגים באחד מצלבי הקרס ש'קישטו' את רכושם בפסח

"כל מה שרציתי זה לגדל את ילדיי באיזור שקט ובטוח", אומר ישראל דהאן, ישראלי-אמריקני בן 28 מסן דייגו. לכן בחר להקים את ביתו במירה מאסה (Mira Mesa) - פרבר שקט של העיר סן דייגו.

ביום ראשון האחרון בלילה למד דהאן שאי אפשר לברוח מצריבות האנטישמיות. סמוך ל-11 בלילה נותק לפתע החשמל בבית דהאן, שבו היו בנוסף לבני המשפחה אורחים נוספים לחג הפסח.

"בדקתי מייד ששלושת בנותיי בסדר ויצאתי עם גיסי לחזית הבית", סיפר דהאן. לאחר שמצא כי מתג החשמל לבית הורד בזדון, הוא חיבר אותו מחדש ואז גילה, המום, כי במהלך 'הפסקת החשמל' צויירו 2 צלבי קרס ענקיים בצבע אדום על חזית הגראג' בביתו ועל הטנדר שלו שחנה ליד הבית.

המסר ברור לדהאן. "בהיסטוריה היהודית כשמסמנים אותך, את רכושך וביתך, בצלבי קרס המשמעות היא שרוצים להרוג אותך". הוא ציין שלקח למשטרה כ-45 דקות להגיב לקריאתו. "זה לא נראה בעיניהם עניין דחוף, או חמור מספיק כפי שמקרה כזה צריך להיות מטופל".

מאז המקרה דהאן חסר שקט. לא יוצא לעבודתו. 3 בנותיו, הקטנה בת שנה וחצי, ישנות בחדר ההורים. דלת הבית נעולה תמיד.

צפו בכתבת ערוץ הטלוויזיה KSWB-TV בסך דייגו על האירוע:

 

Jewish Family Finds Swastika Outside Home During Passover - Israel Dahan - Mira Mesa , California


 

לכל הכתבות החדשות

וידאו: Tammy Lerner / יו טיוב; צילומי מסך: KSWB-TV / יו טיוב

 

 

 

הוסף תגובה חדשה