התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

נלחמים באנטישמיות

הרוצח האנטישמי מקנזס סיטי רוצה להפוך את משפטו ל"משפט נגד היהודים"
מאת: רון ניב | פורסם: 05.05.2015 17:32
פרייז'ר גלן מילר שרצח 3 אנשים (לא יהודים) במרכז קהילתי-יהודי ובבית אבות יהודי, כשהוא צועק "הייל היטלר", חושש שימות... לפני שייגזר עליו גזר דין מוות

הרוצח ממיזורי בצעירותו, צועד בתהלוכה של נאצים אמריקנים - שני משמאל בשורה הראשונה

פרייז'ר גלן מילר זמן קצר לאחר מעצרו באשמת רציחת 3 בני אדם במרכז קהילתי-יהודי ובבית אבות יהודי בפרבר של קנזס סיטי

הרוצח ממיזורי בצעירותו, צועד בתהלוכה של נאצים אמריקנים (למעלה, שני משמאל בשורה הראשונה), בתצלום שמופיע בכתב התביעה נגדו, וכפי שהוא נראה זמן קצר לאחר מעצרו באשמת רציחת 3 בני אדם במרכז קהילתי-יהודי ובבית אבות יהודי בפרבר של קנזס סיטי (בתצלום למטה)

פרייז'ר גלן מילר (74) (Frazier Glenn Miller) מוכן להודות ברצח 3 בני אדם בשני מרכזים יהודיים בקנזס סיטי בערב פסח בשנה שעברה, והגזען הנאצי ממיזורי מוכן להודות גם במניעיו האנטישמיים. הוא לא חושש מעונש המוות שהתביעה מבקשת לדרוש במשפטו. כל מה שהוא רוצה זה שהמשפט יתקיים במהירות.

"בריאותי מידרדרת ואני לא חושב שאחיה עוד זמן רב", אמר לעיתונאים מתא כלאו. "אני מודה ברציחות בשביל להימנע ממשפט ארוך, כי אני רוצה להסביר בבית המשפט את הסיבות שבגללן רצחתי. אני רוצה להפוך את המשפט נגדי למשפט נגד היהודים בארצות הברית ולהסביר למה הם לא שייכים לכאן".

לתפיסתו, הרשויות ובית המשפט חוששים מ'דברי האמת' שישמיע על דוכן העדים ולכן מנסים לדחות שוב ושוב את מועד משפטו בתקווה שיתפגר לפני כן. "אני רוצה לגמור עם זה והם רוצים למשוך את זה", תקף מילר את התובע המחוזי של מחוז ג'ונסון, סטיב הו.

מילר יצא להרוג יהודים, אך ל'רוע מזלו' כל ההרוגים כלל אינם יהודים, אלא סב ונכדו בן ה-15, נוצרים מתודיסטים שהיו בדרכם לתחרות כשרונות צעירים במרכז הקהילתי-יהודי באוברלנד פארק קנזס סיטי, ואשה (לא יהודיה) שביקרה את אמה (הלא יהודיה) בבית האבות היהודי "שלום וילג'" בקירבת מקום. 

פרקליטו הציבורי מודה, שהוא אובד עצות באיזו אסטרטגיה יוכל להגן על הגזען הגלוי בבית המשפט ולהציל אותו, אם בכלל, מזריקת הרעל שמחכה לו.

לכל הכתבות החדשות

צילומי מסך: KMBC 9 News Kansas City / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה