התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

על השולחן

תנובה מתכננת לכבוש את אמריקה עם הקוטג' הישראלי
מאת: שלומי אמיר | פורסם: 21.12.2015 15:28
החל מהרבעון השני של 2016 צפוי לצוץ על המדפים קוטג' דומה לאחד ממוצרי החלב הישראלים הייחודיים ביותר, שייוצר בארה"ב וינסה לפלוש לקטגורייה המנומנמת בארה"ב

קוטג' דמוי-ישראלי של תנובה, בקרוב בארה"בלא בדיוק אותו דבר, אבל קוטג' דמוי-ישראלי של תנובה בקרוב בארה"ב

טוב, "תנובה" כידוע כבר לא ממש חברה ישראלית לאחר שעברה לני כ-9 חודשים לשליטת חברת מזון סינית - ובכל זאת זהו עדיין אחד המותגים הישראליים האהובים והטעימים ביותר, ורוב הייצור עדיין נעשה בישראל.

מזה כמה שנים קונצרן המזון הישראלי שם עין על השוק האמריקני במטרה לשגר את הקוטג' הישראלי הנודע כראש החנית בכניסה לשוק המפתה, ובדרך גם להלחם במתחרה הניצחית "שטראוס".

עתה מתכננת ההנהלה הסינית של החברה מיזם נוסף, חדש, של כניסה לשוק הקוטג' בארה"ב.

קטגוריית הקוטג' בארה"ב מנומנמת, ו"תנובה" כבר עובדת כמה חודשים - בשיתוף עם מחלבה אמריקנית במיניאפוליס שבמיניסוטה בצפון ארה"ב, על פיתוח קוטג' דומה לקוטג' הישראלי. דומה, אבל לא בדיוק, שהרי רוב רובו הקוטג' נעשה מחלב, והחלב יהיו אמריקני. זו תהיה הפעם הראשונה שבה ייוצר מוצר של תנובה במחלבה שאינה בבעלות הקונצרן.

מנכ"ל תנובה הישראלי, אריק שור, גילה כי החברה מתכוונת להשיק את המוצר החדש בארצות ברית כבר ברבעון השני של 2016. "מכיוון שאין לנו ניסיון שם, נעבוד בצורה זהירה ומדודה, אבל אנחנו בהחלט רואים בארה"ב יעד שלנו, מכיוון שבישראל ההתפתחות שלנו פחות אפשרית", אמר שור בראיון ל-The Marker.

עד כה ניתן להשיג את גבינת הקוטג' של תנובה, המיובאת מישראל, רק במספר סופרים ישראלים כשרים בערים הגדולות בארה"ב.

לכל הכתבות החדשות

תגובות

באיזה סופרים השרים אפשר למצוא קוטג' ישראלי אני נמצאת בברוקלין והייתי בכמה סופרים השרים ולא ראיתי בשום סיפורים קוטג'ישראלי מישהו יכול לעזור?

הוסף תגובה חדשה