התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

על השולחן

לא רק החומוס של סברה - גם הסלמי והגבינה וכן מקלות הלחם הורדו מהמדפים בארה"ב
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 26.11.2016 17:20
לפני כשבוע הודיעה חברת "סברה" על הורדת החומוס במדפים בעקבות חיידק מסוג ליסטריה שנמצא בקווי היצור של החברה. כעת גם הסלמי והגבינה הפרוסים ומקלות הלחם נו
 

חיידק שנמצא בקו היצור של מוצרי החומוס של חברת "סברה דיפינג קומפני" האמריקאית, במפעל הממוקם בווירג'יניה, בה שותפות חברת "שטראוס" וחברת "פפסיקו", גרם להודעת ריקול כללית על מוצרי החומוס של החברה. לקוחות שרכשו את המוצר פוצו על ידיה והחברה עדיין מציע פיצויים ללקוחות שרכשו את החומוס באמצעות הלינק הזה. או בטלפון 1-866-265-6761.

 

הליסטריה הוא אורגניזם שיכול להשפיע במיוחד על ילדים צעירים, אוכלוסיית קשישית, וכן בעלי מערכת חיסון חלשה. עד כה לא דווח על מקרים של תחלואה בצבור בעקבות החיידק, החברה הדגישה כי לא בטוח אם הגיע למוצרי החברה הסופיים - הריקול היה וולונטרי על מנת למנוע מקרה של תחלואה במידה וחיידק הליסטריה חדר למוצרים.

 

לפני מספר ימים הודיעה החברה כי גם מוצרים נוספים הורדו מהמדפים, ביניהם פרוסות סלמי וגבינה, ומקלום לחם. להלן רשימת המוצרים שנוספו לריקול. ארגון הבריאות האמריקאי ה FDA פרסם רשימה מלאה של המוצרים בקו הייצור  שהורדו מהמדפים ותמונותיהם באתר הבא.

 
 

במוצרים החשודים כנגועים מופיעה התוויה לשימוש עד ל23 בינואר 2017 - כפי שמופיע בתמונה הבא:

 

הוסף תגובה חדשה