התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

על השולחן

מתגעגעים לבמבה, קרמבו, קפה שחור ושקדי מרק?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 08.01.2017 21:47
שירות חדש של משלוחים מהארץ מחבר גם את הישראלים שנמצאים באיזורים הנידחים יותר בארה"ב, ולא קרובים לחנויות הישראליות בלוס אנג'לס, מיאמי או ניו יורק

 

מארז מקופלת מיני בדרך אליכם

 

אני חייבת להודות, הבמבה הכי קרובה למקום מגוריי נמצאת בערך במרחק של 12 שעות נסיעה. גם הקרמבו. כישראלית שחיה במערב וירג'יניה לא ממש יוצא לראות מקרוב את כל הדברים הקטנים שרגילים אליהם מהבית. גם השמפו והקרמים השונים נמצאים רחוק רחוק מכאן. נכון, אני לפעמים מבקשת מחברים לשלוח משהו מהארץ, או מעיר הקרובה יותר למרכז הישראלי, אבל כמובן לא מדובר באספקה קבועה.

 

מתגעגעים? הזמינו חבילה מפה

שירות ישראלי חדש שנעזר בפלטפורמה של אמאזון נועד לספק את כל אותן הגחמות הקטנות של ישראלים שחיים אי שם בארה"ב, אירופה או בכל מקום ברחבי הגלובוס. החל מקפה איכותי ועד למזון בריאות או כשר למהדרין שעולה פה הרבה יותר כמו סילאן, פתיתים אורגניים כשרים למהדרין, ופלים אורגניים ועוד.

לא רק מזון ישראלי

היוזמה הנהדרת לא עלתה בקרב בעל חנות מכולת, אלא דווקא נגר שהבין את הצורך העצום של ישראלים במוצרים המוכרים מישראל. לאחר קורס מכירות מזורז באמזון הרים את הכפפה והקים את אמריקן פריים, והחל להפיץ את המוצרים לישראלים בכל העולם. בהתחלה נמכרו רק מוצרי מזון, אך בקשות שונות מישראלים ברחבי העולם הפכו את החנות לכלבו ישראלי לכל דבר הכולל גם נרות נשמה, ספונג' ישראלי, ואפילו שמפו הוואי. כרגע המוצרים נשלחים מישראל - אך בקרוב ישלחו ישירות ממחסני אמזון ברחבי ארצות הברית - דבר שיקצר משמעותית את זמן ההמתנה למוצר משבועיים למספר ימים.

 

American Prime שמחים לקבל הצעות למוצרים חדשים שעוד לא נמצאים בחנות.

 

תוכלו לשלוח את הבקשות במייל: [email protected]

או לדבר עם אבי והראל טלפונית: במספרים 052-8016852 (אבי) או 052-6667032 (הראל)

 

עשינו לכם חשק להזמין?

 

תוכלו להכנס לחנות המקוונת באמזון מכאן או לגלוש לעמוד הפייסבוק של אמריקן פריים מפה.

הוסף תגובה חדשה