התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

על השולחן

מתכונים ישראלים שכולם אוהבים
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 31.01.2017 10:51
מתגעגעים לארוחות בסגנון ישראלי, ומחפשים מתכונים חדשים? כל הטיפים על איך להשאר עם שולחן אוכל ישראלי באמריקה

יש כמה דברים שהישראלים שמתגוררים בארה"ב לא שוכחים. גם אם נמצאים כאן שני עשורים או יותר, האוכל הישראלי מככב על השולחנות. בערים הגדולות אפשר למצוא מגוון רחב של מסעדות המגישות מזון ישראלי, ומשתמשות במרכיבים כמו גבינת "עמק" שכולנו מתגעגעים אליה, גבינה לבנה 5% - שהאמריקאים לא השכילו לייצר בעצמם עדיין (אבל אפשר להשיג את המקור הישראלי שלנו בחנויות כמו COSTCO - באריזת ענק), וכמובן השמנת המתוקה של ה"שף הלבן" - שבארה"ב התחליף הכי דומה לה מגיע בגרסה מאכזבת משהו של Heavy Cream.

איפה אפשר למצוא את כל המתכונים הישראליים   

אם הצלחתם למצוא את החנות הישראלית שלכם, או בחרתם להזמין מהאינטרנט את המוצרים השיראליים - עכשיו אתם רק צריכים למצוא את ספר המתכונים. לא צריך לבקש מהדודה שתשלח מהארץ את הספר הצהוב ההוא, עם ההערות שרשמתם בפנים של רות סירקיס. יש אתר שמפרט את כל המתכונים הישראלים ללא תשלום. ממש ספר מתכונים וירטואלי. אחד מהדברים שהכי אהבנו באתר הוא העובדה שאתם יכולים לא רק להנות ממתכון מפנק - אלא גם להוסיף מתכון משלכם למאגר - ולשתף עם כולם את הטכניקה המיוחדת בהכנת החריימה של החותנת או הגולאש של הדודה מהונגריה.

הגולשים מדרגים את המתכונים

יתרון חזק נוסף של האתר הוא דירוג הגולשים. לא כל מתכון זוכה אוטומטית לחמישה כוכבים, ולפעמים תוכלו לראות כמה גרסאות של אותו המעדן - ולבחור את זה שזכה במספר הכוכבים הגדול ביותר. עוד יתרון הוא האפשרות לחפש מתכון בהתאם למרכיבים שיש לכם בבית (נסו את ענן התגיות מימין למטה), ואפילו להקליק על הגרסה להדפסה - ובעזרת המדפסת הביתית ליצור קלסר עם כל המתכונים האהובים עליכם.

טיפ חשוב - קבוצת בישול לישראליות בפייסבוק

האתר מיועד לגולשים בישראל, ולכן חלקנו עשויות להיתקל בבעיה של המרת הכמויות או באיתור המוצר המבוקש בארה"ב. קבוצה מיוחדת בפייסבוק עונה על הצורך הזה, ועוזרת למאות ישראליות נבוכות במטבח האמריקאי. חפשו את "מקשקשות במטבח האמריקאי" לכל המרה של גרם לפאונד - ושאר טריקים שישראליות מצאו כדי לבשל בסגנון ישראלי עם מרכיבים אמריקאים.

 

הוסף תגובה חדשה