התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

על השולחן

מתגעגעים לאוכל בארץ? SUPER KACHER שולחים אותו אליכם הביתה!
מאת: אור שטרן נואל | פורסם: 25.10.2018 21:51
קבוצת יזמים אספה מאות מותגים מוכרים מהארץ ומביאה אותם ישירות אלינו. האופרציה מתנהלת במרילנד ומגיעה לכל ארצות הברית. הכירו את SUPER KACHER.

האוכל בארה"ב נפלא. המוצרים במחירים זולים משמעותית יותר מהארץ, המסעדות מציעות שפע של מזון בשיטת "אכול כפי יכולתך" והמגוון עצום. אבל, נודה על האמת, לפעמים מתגעגעים לטעמים שקשה מאד למצוא פה. הפתיתים שלנו, הקורנפלקס אליו הילדים התרגלו בבוקר, הפלאפל ואפילו השמפו שלנו… הניחוח של "פינוק".

 

במיוחד עבורנו קבוצת יזמים אספה מאות מותגים מוכרים מהארץ ומביאה אותם ישירות אלינו. האופרציה מתנהלת במרילנד ומגיעה לכל ארצות הברית. תפסנו את רועי, שמנהל את החנות המקוונת הישראלית ביותר -  הכירו את SUPER KACHER.

 

רועי, ספר לנו קצת על החנות

 

"הרעיון של superkacher נולד מתוך צורך אישי שלנו למוצרים ישראלים בארה״ב" הוא ממשיך ומתאר את הגעגועים שחש למוצרים מהארץ והייבוא האישי שהפך לארגזים של משלוחים הממלאים מחסנים שלמים.

 

היום, כל מי שמעוניין להשיג חומרי ניקיון מהארץ, תבלינים וכמובן את כל המתוקים והחטיפים המלוחים המוכרים יכול להזמין את המוצרים בלחיצת כפתור. מוצרים כשרים שעד עכשיו לא היה ניתן להשיג בארה"ב הופכים להיות זמינים לכולם. אנחנו שמחים להיות החנות הישראלית בעלת המלאי המגוון ביותר של מוצרים כשרים וכן מותגים רבים מישראלים.

 

איך אתם משווקים - אפשר להזמין מכל ארה"ב?

 

"החלטנו לפתוח אתר שהוא בראש ובראשונה פלטפורמת לשירות לקוחות המספקת בדרך הקלה ביותר מאד מוצרים ישראלים לתושבים החיים בארה״ב וכיום אנו משרתים את כל 50 המדינות". רועי מוסיף מגלה לי חדשות נפלאות שמתבשלות היום ב SUPER KACHER -  "בעזרת אופרציית שילוח מדוייקת נוכל ממש בקרוב להבטיח משלוחים בתוך 24-48 לכל מקום באמריקה. האפליקציה שלנו מאפשרת הזמנה מיידית דרך הנייד ואנו גם עובדים כעת על הגדלת מלאי קטגוריות האתר ונביא ספרים ומשחקים לילדים, כלי בית, אלכוהול ישראלי מבוקש ( יין ובירות )".

 

גם באפליקציה - SUPER KASHER

 

רועי אם יש מוצר שעוד לא ראיתי באתר יש סיכוי שתוכלו להשיג אותו?

 

"בוודאי" הוא עונה בלי היסוס - "אנחנו תמיד אוהבים לשמוע על מוצרים ישראלים חדשים שחסרים ללקוחותינו ואנחנו עושים את מירב המאמצים להביא אותם לאתר שלנו (בדרך כלל לוקח לנו עד שבוע)"

 

מה המוטו שלכם?

 

אנחנו משדרים לכלל לקוחותינו ורואים את עצמנו כבית ישראלי/יהודי לתושבים הממוקמים באמריקה -
Home-Away-From-Home.


עשינו לכם חשק לטעם ישראלי? כנסו לאתר SUPER KACHER

הוסף תגובה חדשה