התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

בעולם

משחק בגובה 33,000 פיט: מה הציע הטייס הערבי לדוגמנית הפלייבוי לעשות בקוקפיט?
שרות ILUSA | פורסם: 28.07.2015 00:55
הצעה שאי-אפשר לסרב לב: הוא ייתן לה "לשחק עם המכשירים" בתא הטייס - והיא תיתן לו להציץ באיברים סמויים. ולעזאזל הביטחון ו-300 הנוסעים

דוגמנית הפלייבוי קלואי מאפיה

דוגמנית הפלייבוי קלואי מאפיה היא לא בדיוק טלית שכולה תכלת. אבל השבוע הגיעה שחקנית הפורנו לשעבר, שהתפרסמה בעיקר בזכות הדחתה ב-2010 מתכנית הכשרונות X-Factor, בגלל אירוע יוצא-דופן בגובה 33,000 פיט, שנותן שוב תחושה מאוד לא נוחה ביחס לטייסים המטיסים אותנו.

דוגמנית הפלייבוי קלואי מאפיה והטייס הכווייתילטענת קלואי (ששמה מהבית Chloe Khan), שסיפורה מתועד בווידאו שצילמה חברתה בטלפון הסלולרי שלה - בטיסה של חברת התעופה הכווייתית משדה התעופה הית'רו שבלונדון לניו יורק, בדרכה ללוס אנג'לס שם ביתה ועסקיה - זמן קצר לאחר שכבו שלטי "להדק את החגורות", אחת הדיילות ניגשה אליה ומסרה "הזמנה אישית מהקברניט" לאירוח אקסקלוסיבי בקוקפיט.

קלואי (24) הייתה בשוק קטן, אבל נעתרה להזמנה, וחברתה שהצטרפה אליה הפעילה את הסלולרי.

הקברניט קידם אותן בתא הטייס עם בקבוק שמפניה, נעל את הדלת מאחוריהם, הציג עצמו כ-The Naughty Pilot וכמעריץ - והציע לכוכבת המפוקפקת משחק בשחקים:

הוא ייתן לה "לשחק עם המכשירים" בתא הטייס - והיא תיתן לו להציץ באיברים סמויים, בייחוד בשדיה.

כשהוא מניח יד על ברכה החשופה של קלואי (בתצלום למעלה מימין), הטייס הכווייתי השובב הסביר לדוגמנית - הנראית מופתעת תחילה אך משועשעת בהמשך, את תפקידי הכפתורים השונים בתא הטייס ונותן לה "לגעת בהם" ולשחק בהגאי במטוס בתמורה להצצותיו.

דוגמנית הפלייבוי קלואי מאפיהקלואי התעניינה יותר בכובע שעבר מראשו של הטייס לראשה (בצילום מימין). 

בתוך כך התפאר הטייס הערבי, שלמרות שהוא נשוי שכב עם "חצי מהדיילות במטוס" וכבר "עשה את זה" בשחקים. כ"הוכחה" הציג בפני אורחותיו סיכת עניבה עם המילים High Sky Club.

כשקלואי התפלאה איך המטוס טס כשהוא מתעסק איתה, הציג לה הטייס את ידידו הטוב, הטייס האוטומטי.

הוא הציע לה סיגריה, וכשתמהה האם זה מותר - השיב לה טייס "כוויית איירליינס" בקריצה, כי "במטוס שלי אני קובע את החוקים". ברור, בהתחשב בכך שגם אסור להכניס נוסעים לקוקפיט.

מאחר שקלואי אינה מעשנת, הטייס עישן בעצמו, מצית סיגריה בסיגריה ומדרבן את אורחותיו לשתות מהשמפניה, בעודו אומר לקלואי: "את יכולה לעשות מה שאת רוצה"... ומוסיף בקריצה: "אפילו לשבת לי על הברכיים".

לאחר שחשפה את התנהגות הטייס, קלואי אמרה שהייתה המומה מהתנהגותו והתנהלותו של מי שאמור להיות אחראי לשלומם של כ-300 אנשים שטסו בטיסה הטרנס-אטלנטית.

קלואי,המנהלת חברה של מצלמות רשת של נשים המתפשטות מול מצלמה בביתם, חזרה מביקור משפחתי בלונדון (היא בריטית במקור). לטייס שנחשף עוד מחכה עניין עם בעלה, ג'ון גריי, הבעלים של רשת מועדוני חשפנות בדרום קליפורניה.

צפו בקטע מהווידאו המפליל:

 

Naughty Airline captain invites porn star Chloe Khan into the cockpit and lets her sit on his knee 

לכל הכתבות החדשות

צילומי מסך ווידאו: VPN / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה