התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראל

מה למתנחלים ולמיילי סיירוס?
מאת: דוד חריש | פורסם: 17.12.2013 21:15
אורית ארפא, צעירה ישראלית-אמריקנית שחזרה לארץ לפני כמה חודשים כדי לפעול לשיפור תדמית ההתנחלויות, מסעירה את הרשת בקליפ Jews Can't Stop. צפו ושיפטו

אורית ארפא

אורית ארפא

אורית ארפא, צעירה ישראלית-אמריקנית מלוס אנג'לס שעשתה עלייה לעיר אריאל, עושה בימים האחרונים גלים באינטרנט בזכות גירסה משלה - Jews Can't Stop - ללהיטה הסקסי המפורסם של מיילי סיירוס We Can't Stop.

הוביל את המתקפה על ארפא "ניו יורק מגזין", שכינה אותה "הפארודיה הגרועה ביותר על שירה של מיילי סיירוס... ללא קשר לדעתך ביחס לישראל ופלשתין, כולנו נוכל להסכים שהדבר הזה לא טוב עבור אף אחד".

אורית ארפא, צעירה בעלת מודעת פוליטית, שניהלה את פעילות החוף המערבי של הארגון היהודי-אמריקאי הימני "ציוני אמריקה", נולדה אמנם בארץ אבל גדלה וחיה בארה"ב, עד שחזרה לישראל לפני כ-7 חודשים והתיישבה ביו"ש במטרה לגייס את כישוריה לשיפור התדמית של ההתנחלויות.

למטרה זו, היא כתבה ספר, The Settler. ולמטרה זו גם יצרה את הקליפ Jews Can't Stop שכולל עירום חלקי וריקודים אירוטיים לכאורה על טרקטור ועל עמוד שעליו כתוב: "העם היהודי חזר למקומו הטבעי. המקום שבו אלוהים הבטיח את הארץ הזו לאבותינו. ברוכים הבאים לבית אל".

מילות השיר, שאותו מבצעת מיילי עם קבוצה של מתנחלים כזמרי רקע, מעבירות בין היתר את המסר הזה:

"אתם לא יכולים לראות שהארץ שלנו?
אתם לא יכולים לראות שאנחנו אלה שעומדים על שלנו?
נלך כל הלילה עד שנקבל את זכותנו למולדת...

"כולם עומדים בתור כדי לעשות הסכם שלום
מנסים לקבל פרס נובל לשלום
לכולנו פה כבר נמאס...

אורית ארפא

"אנחנו לא יכולים לעצור
ואנחנו לא נעצור
אתם לא רואים שהארץ בבעלותנו?
אתה לא רואים שאנחנו אלה שנוקטים עמדה?
אנחנו בונים דברים.
אנחנו לא גונבים כלום מאף אחד.
ואנחנו לא יכולים לעצור.
לא יכולים לעצור".

אתרים ופורומים אנטישמיים מיהרו לעשות שימוש בסרטון וברשתות החברתיות היא ספגה הצלפות וביקורת מכל עבר, אבל ארפא עצמה - מודעת למסר הלא פוליטיקלי קורקט ולקטעים הפרובוקטיביים - הגיבה בחיוך על הביקורות והחשיפה הפתאומית: "לאנשים אין חוש הומור?" תמהה. "לא ציפיתי שיהיו כל כך הרבה צפיות וביקורת על הסרטון, אבל זה רק הוכיח לי שצריך להגיד מה שמרגישים. אנשים ימשיכו לבקר אותך, אבל אתה רק צריך להמשיך" .

צפו ושיפטו בעצמכם:
 

Miley Cyrus - Jews Can't Stop


 

איך להטען רוחנית?... ארגון "הידברות לוס אנג'לס" מפיק זו השנה השלישית, במקביל לכריסמס הנוצרי, סופשבוע של רוחניות ופינוק למוח ולגוף

יאללה יאללה, דודו אהרון מגיע לאמריקה... זמר מחונן, אחד הבולטים במוסיקה המזרחית בישראל בשנים האחרונות, אחד הרווקים המבוקשים בישראל, דודו אהרון חוזר ללה-לה לנד בסיבוב הופעות ראשון מחוף-אל-חוף


למוסף סגנון חיים - בריאות, רוחניות, הורות, יחסים, צרכנות, מחקרים חדשים, אוכל, מתכונים ועוד
 

למוסף ישראלים באמריקה


לעמוד הראשיעשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום
 

צילומי מסך: Orit Jean Arfa / יו טיוב

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה