התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראל

מתנה קנדית לישראל לקראת ביקור היסטורי של ר"מ קנדה
מאת: רוני רחמני, קנדה | פורסם: 09.01.2014 19:36
קנדה מינתה שגרירה חדשה, עו"ד ויויאן ברקוביצ'י היהודיה, שתומכת בישראל ומתנגדת למדיניות הפלסטינים, האו"ם וארה"ב


Toronto lawyer named Canada's new ambassador to Israel


 

צפו בשגרירה החדשה, שאינה מחכה רגע להצהרת תמיכה בלתי מסוייגת בישראל

 

לקראת ביקור היסטורי ראשון של ראש ממשלת קנדה בישראל, סטפן הרפר, מעניקה קנדה מתנה חשובה נוספת לישראל - שגרירה פרו-ישראלית מובהקת חדשה.

שר החוץ הקנדי, ג'ון בירד, מינה את עורכת הדין היהודיה-קנדית ויויאן ברקוביצ'י (Vivian Bercovici), לשגרירה החדשה של קנדה בישראל. היא מחליפה את פול האנט שפרש לאחר 4 שנים בתפקיד.

כל זאת כאמור, לקראת ביקורו של ר"מ קנדה בארץ. הוא יגיע ב-20 בינואר, מלווה כבר בברקוביצ'י. במהלך הביקור ינאם בכנסת, וכן ויבקר בשטחי הרשות הפלסטינית וירדן.

קנדה נחשבת כיום לידידה הקרובה ביותר של ישראל ומגבה אותה בכל הסיכסוכים הצבאיים והדיפולמטיים (למעט הבניה בשטחי אי 1). ולכן ולא מפתיע שלתפקיד השגרירה מונתה ברקוביצ'י התומכת בישראל ובמדיניות הביטחון של ראש הממשלה, בנימין נתניהו; ובמקביל מתנגדת למדיניות הרשות הפלסטינית והחמאס, שלדבריה מבוססים על אידאולוגיה שרוצה להביא לחיסולה של ישראל.

שר החוץ הקנדי ג'ון בירד ממנה את השגרירה החדשה בישראלשר החוץ הקנדי ג'ון בירד ממנה את השגרירה החדשה בישראל

במדורה הקבוע בעיתון 'טורונטו סטאר', לא חסכה ברקוביצ'י ביקורת בנוגע לסכסוך הישראלי-פלסטיני והאיום האיראני גם מהאו"ם, נשיא ארה"ב, ברק אובמה, ומדינות אירופה.

השגרירה החדשה אמנם חסרת ניסיון דיפלומטי, אך קרובה למפלגת השמרנים של הרפר ובירד. היא שימשה כעורכת דין במשך 24 שנים, ובשנות ה-80 אף למדה במשך שנתיים באוניברסיטה בעברית בירושלים.

 

הידיד הקנדי של ישראל... ראש ממשלת קנדה הכריז על ביקורו הראשון בארץ במסגרת מפגן תמיכה גדול בישראל בהפקת קק"ל טורונטו ובהשתתפות ראשי השלטון

תרמית העשור: "גיבורי 9/11" שהתחזו לפסיכים... 106 שוטרים (בהם קצינים), כבאים וסוהרים ניו יורקים, התחזו בעקבות אירועי ה-9/11 כסובלים מבעיות פסיכיאטריות, שדדו מקופת המדינה 400 מיליון דולר

אייר קנדה נגד אל על: תפעיל את 'הדרימליינר' בקו טורונטו-ת"א מהקיץ
... המטוס החדיש של 'בואינג' יתחרה מהקיץ במטוסים הישנים של חברת התעופה הישראלית באחד הקווים העמוסים ביותר בישראלים

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

 

למוסף ישראלים באמריקה

לעמוד הראשי

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום
 

וידאו וצילומי מסך: ‪NewsinGlobals / יו טייב

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה