התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראל

הוליווד בחרה: "עיר החטאים הזוהרת החדשה היא תל אביב"
מאת: שוש חיות | פורסם: 22.12.2015 23:59
המגזין "הוליווד ריפורטר" בגיליונו החדש מסביר בכתבה מלאת שבחים מדוע ההוליוודיים אוהבים את העיר הישראלית בלי הפסקה

תל אביב

בשפע כזה של סופרלטיבים לא זכתה תל אביב מעולם ועוד ממגזין תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, "הוליווד ריפורטר", שבחר את העיר הישראלית ללא הפסקה כ"עיר החטאים הזוהרת החדשה של הוליווד".

העיתונאי מרל גינסברג מנה את שפע יתרונותיה של ת"א: "החופים המהפנטים, בתי הקפה, חיי הלילה והשילוב הייחודי של המזרח התיכון עם תחושה של מסיבה ים תיכונית... בירת אוהבי החיים הטובים מבעבעת אנרגיות טובות".

הכתב 'מגלה' שתל אביבים לא רוכבים על גמלים... "ולמרות שהאיזור רוחש מלחמה, תל אביב שומרת על אורבניות תוססת, המשופעת בכל הדברים שציבור מתוחכם מחפש, ואף יותר", כלשון הכתבה.

בכתבה מוזכרים אנשי עסקים וסלבס רבים שמהללים את תל אביב.

מהצד הישראלי, למשל, מוטי רייף, מפיק ומייסד שבוע האופנה שנערך בת"א, המכריז כי "תל אביב היא העיר הכי סקסית בעולם"....

מהצד ההוליוודי מצוטטים, בין היתר: המפיק האוורד רוזנמן, שטוען כי תל אביב היום היא "בירת העולם"... המפיק בן סילברמן כל כך מאוהב בעיר הזאת שהחליט להתחתן בתל אביב לפני כ-5 שנים: "בת"א חיים האנשים הכי-פתוחם בעולם", הוא העיד... מנכ"ל ערוץ הטלוויזיה Showtime, דיוויד נווינס, שהגיע לישראל לצילומי סדרת הלהיט שלו "הומלנד", חזר לביקור פרטי מאוחר יותר והסביר כי נשבה בקסמי ת"א משום שהיא עתיקה ומודרנית כאחד.

עוד מבקרים שמוזכרים בכתבה כפי שנישבו בקסמיה של תל אביב: השחקנית דמי מור, הזמר ג'סטין ביבר, השחקן דנזל וושינגטון והזמר ג'ון בון ג'ובי.

עוד מפרגנים לת"א בכתבת ה"הוליווד רפורטר" הזמרת ריהאנה, השחקן שון פן, הטייקון חיים סבן, מפיק הסרטים הישראלי-אמריקני אבי לרנר, נועה תשבי, המפיקה לטי גרובמן ועוד.

איפה ההוליוודיים אוכלים ושותים בתל אביב?

וההוליוודיים גם משקיעים בישראל, שמחירי הנדל"ן האמירו בה בשנים האחרונות. הזמרת מדונה מוזכרת כמי ששילמה 20 מיליון דולר עבור דירה במגדל יוקרה בת"א... הכוכבת ברברה סטרייסנד מוזכרת כמי ששכרה 100 חדרים במלון "דן"... ומצויינת גם התאהבתו של הקומיקאי ג’רי סיינפלד, שלקח איתו קבוצה גדולה של חברים לחופשת חורף בישראל... ואילו השחקנית נטלי פורטמן "זוכה לטיפול הפנים הקבוע שלה ב’סלון יוליה’"... .

הכתבה סוקרת את סצינת הברים של תל אביב ומעמידה את הברים התל אביביים בשורה אחת עם אלו שבניו יורק, לונדון והונג קונג - ובראשם bellboybar, ננושקה שברחוב לילינבלום ושושו שבבן יהודה

בסצינת בתי המלון מצויין הטרנד האחרון בקרב המבקרים מהוליווד - מלונות בוטיק מעוצבים, כמו "מלון מונטיפיורי" בעל 12 החדרים, שבו התאכסנו לאחרונה כוכבים כמו אודרי טוטו, מייקל דאגלס ו(אשתו) קתרין זיטה-ג'ונס... "נורמן", שאירח לאחרונה את שון פן, ו-בראון TLV בנווה צדק, בו בחרה להתארח השחקנית קלייר דיינס.

מסצינת המסעדות התל אביבית מוזכרים "קנטינה" - המוצגת כסלון המפגש של אנשי קולנוע, פוליטיקאים ואמנים... שוק שרונה... "התרנגול הכחול" בצפון ת"א - כליה ממליצים מיק ג'אגר והרולינג סטונס, כמו גם השחקן טובי מגווייר... ו"דלאל" בנווה צדק.

לכתבה המלאה

לכל הכתבות החדשות

קולאג' מ-ויקיפדיה

הוסף תגובה חדשה