התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראל

האמבטיה נראית נורא? זה הזמן להתחדש
אור לאור-שטרן | פורסם: 08.09.2016 15:00
למי שמפחדים להתחיל את המרתון המסתסכל של שיפוץ בישראל, חברה ישראלית מציעה חבילת שיפוץ לאמבט בארץ במחיר סגור ללא הפתעות

אם אתם בעלי דירה או בית בארץ וחושבים לשפץ את האמבט לפני מכירה של הדירה, או פשוט רוצים להתחיל להתקלח בסטייל ומתוסכלים מהאמבטיה המתיישנת הכתבה הבאה היא בשבילכם.

 

 

הרבה בעלי בתים חולמים על  שיפוץ חדר אמבטיה מחודש, זה שבו הברז אינו דולף, והכתמים שהצטברו על הקירות והאמבט, בעקבות שימוש של שנים מוחלפים בברק הנוצץ של קרמיקה חדשה. גם אם יש בידם את התקציב הדרוש הם עדיין רואים את השיפוץ כהרפתקה שאתה יודע מתי תתחיל אך לא מתי תסתיים, והתקציב? קשה מאד לנחש כמה בדיוק תוציאו על השיפוץ.

 

אחד החדרים המאתגרים ביותר הוא חדר האמבט. שיפוץ של חדר זה מערב מספר בעלי מקצוע שונים שיש לנהל במקביל, אינסטלטור, חשמלאי וצבעי שכולם אחראים על תחומים ספציפיים בתוך היצירה הכוללת. למרבית בעלי הבתים יש רעיון כללי כיצד היו רוצים שהאמבטיה תראה לאחר השיפוץ, אך אין להם את הניסיון להגדיר במדויק את הצרכים הספציפיים.

 

חברת "גימורים" המשפצת דירות באופן כללי, ומתמחה בשיפוץ חדרי אמבטיה החליטה לשנות את הכללים בתחום. לאחד תחת גג אחד את כל בעלי המקצוע וליצור פרויקט המותחם בזמן ובתקציב שלא ניתן לחרוג מהם. שאלנו את אריק עומר, מנהל החברה מה הקונספט הייחודי שלהם -  לאחר 20 שנות ניסיון בתחום החברה למדה לבנות חבילות ברורות הכוללות את כלל השיפוץ של חדר האמבטיה, עם תוכנית מובנית מראש משורטטת על נייר, ובפרויקטים גדולים אפילו מוצגת באמצעות תוכנת הדגמה.

 

 

איך חבילת שיפוץ מובנית מראש עוזרת לבעל הבית?

 

היתרון של חבילה מובנית מתוכננת מראש היא היכולת של בעל הבית לדעת כמה יעלה הפרויקט, מתי יתחיל ומתי יסתיים עד לרמת היום המדויק בו יכנס לאמבטיה ויחכה לו חדר מרהיב שממש עושה חשק להיכנס ולהתקלח. הפרויקט בנוי בדקדוק, עד לרמת בחירת פרטי הגמר כמו הברז המושלם, המראות, הפרזול של הידיות על ארונות האמבט ואפילו הווילון. חברת גימורים אינה מתפשרת אפילו על הניואנסים הקטנים הקשורים לעיצוב האמבט, ויוצרים מראה מרהיב שגורם לחברים שבאים לבקר לרצות גם.

 

תהליך השיפוץ הופך להיות חוויה של התחדשות, ולא מרתון מתיש ומרדף בלתי פוסק אחר בעלי מקצוע שונים שלאחר שקיבלו את התשלום הראשוני, רצים כבר לתת הצעת מחיר לפרויקט הבא אצל השכנים מבלי לסיים את השיפוץ הקיים. הידע והניסיון מאפשר לחבר בין חומרי הגלם השונים וליצר יצירת אומנות המחברת בין העץ, הקרמיקה, הזכוכית והצבע בהרמוניה מושלמת.

 

איך מתחיל תהליך שיפוץ חדר האמבטיה?

 

בפגישה הראשונית חברת "גימורים" דואגת להבין את החזון של בעל הבית או הדירה והמראה אותו הוא מנסה להשיג, אם מדובר במראה כפרי, מודרני, יוקרתי או פשוט. בדרך כלל בדירות או בתים שנועדו להשקעה בעלי הבתים מעדיפים לבחור בפתרון סולידי בתקציב נמוך, ובבתים יוקרתיים העומדים למכירה או בתים שנרכשו למטרת מגורים השיפוץ ישדרג את האמבט כך שיראה יוקרתי ומזמין יותר. מומחי החברה דואגים לשאול את השאלות הנכונות על מנת לתכנן את חדר האמבטיה כך שיהיה פרקטי ויתאים לכל השוהים בבית, גם אם מדובר בילדים או בבני גיל הזהב.

 

בסיום הפגישה הזו נבנית תוכנית פריסה יסודית בה כל קיר מקבל התייחסות אישית, וכל פינה מתוכננת היטב עד לרמת הפרטים הקטנים. עם קבלת התוכנית ללקוח לא נשארו יותר שאלות או פינות לא ברורות. כלל החומרים בהם עומדים להשתמש מתומחרים עד לרמת השקל, כולל העבודה של בעלי המקצוע השונים המעורבים, וההוצאה הצפויה מוסכמת מראש. כאשר הפרויקט מתוכנן ברמה כזו ניתן גם לעבוד עם לוח זמנים מסודר ולראות איך הפרויקט נבנה שלב אחר שלב מדי יום.

 

כאשר הפרויקט נבנה בצורה זו קיים יחס של אמון בין נותן השירות ללקוח, בדיוק בגלל זה החברה מעסיקה אך ורק מומחים בתחומם עם רישיון עבודה מסודר (לדוגמה חשמלאי או אינסטלטור מוסמך) ולא עובדים כלליים העושים תיקוני חשמל או אינסטלציה "על הדרך". השיפוץ נבנה לאחר מחשבה מעמיקה על כל האילוצים הצפויים, כיוון שמדובר בחדר שיישאר בצורה הנוכחית לפחות לעשרים השנים הקרובות, ולא ישתנה מדי כמה שנים כמו הריהוט בסלון לדוגמה.


רוצים גם לחדש את חדר האמבטיה? פנו עוד היום לגימורים ותאמו פגישת יעוץ ללא תשלום

 

 

הוסף תגובה חדשה