התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראל

קידום אתרים חוסך לכם הון בתקציבי הפרסום
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 06.11.2016 11:50
כמעט כל הזמנת שירות מתחילה מחיפוש פשוט בגוגל. התוצאות הראשונות זוכות למספר ההקלקות הגבוה ביותר, אז איך מגיעים לשם?

גם החברות הקטנות הבינו את זה. הסכום המושקע בפרסום בעיתונות ובאינטרנט אינו מצליח להחזיר את עצמו במרבית המקרים, כמו זה שהשקיעו החברות המשתמשות בשירותי קידום אתרים. האתרים והחברות שמרוויחות באמת הן אלה שנמצאות מעלה בתוצאות החיפוש של גוגל.

כבר לא כמו פעם - דפי זהב כפי שהיו פעם

 

פעם הפרסום היה בעיקר בדפי זהב. חברות היו מוסיפות את האות "א" שלוש ארבע וחמש פעמים, והיינו צוחקים כשראינו את "א.א.א.א.א.אמא הובלות" נמצא בשורה השנייה בקטגוריית המובילים במדריך דפי זהב, משום ש"א.א.א.א.א.א.א.  אבא הובלות" הצליח להופיע לפניו כאשר התוצאות מסודרות לפי האלף-בית.

 

עולם הפרסום השתנה

 

השינויים שהתרחשו בעולם הפרסום בעשור האחרון מדהימים. חברות קטנות אינן משקיעות הון עתק על פרסום חודשי באינטרנט או בעיתון ומעדיפות לעבוד על בסיס תוצאות. קידום אורגני ופרסום ממומן זוכים לתקציבים של מאות אלפי דולרים בחברות הגדולות, כאשר עיקר הדגש הוא על קידום אתרים בצורה אורגנית, והיות ומרבית הלקוחות מעדיפים שלא ללחוץ על המודעות הממומנות.

 

 

למה המודעות הממומנות כבר לא עובדות כמו פעם?

 

אם לפני כמה שנים חברה הייתה משקיעה בפרסום ממומן, ויכולה לצפות לכמות הקלקות מסוימת שתוביל למספר לקוחות מסוים היום המודעות הממומנות כבר עובדות הרבה פחות. על כל לקוח משלם צריך להוציא סכום נכבד וניהול הפרסום המקוון הופך למשרה מלאה. גם חברות שמוציאות את שירותי הפרסום הממומן החוצה ומשלמות הן לחברה המעדכנת את המודעות ודפי הנחיתה והן למדיה עצמה (גוגל…) מעדיפות למצוא דרך זולה יותר. קידום אתרים אורגני הוא הדרך המשתלמת ביותר להגיע ללקוחות פוטנציאליים מבלי לפתוח את הארנק על כל קליק מזדמן של ילד סקרן.

 

האם אפשר להסתמך רק על קידום אתרים?

 

כן ולא. אם הצלחתם למצוא חברת קידום אתרים טובה שמביאה את האתר שלכם לראש עמוד התוצאות בגוגל, אפילו למקום השלישי עד החמישי אתם יכולים לעזוב את הפרסום הממומן. אם עדיין לא הגעתם לפסגת עמוד התוצאות חכו עוד קצת לפני שאתם אומרים שלום לאדוורדס. אם רק התחלתם בפעילות קידום אתרים חשוב לזכור שלוקח כמה חודשים לפחות לפני שרואים תוצאות משמעותיות, אך מהרגע שאתם בטופ, עלויות הפרסום שלכם ירדו בצורה דרסטית, והסכום שהושקע על קידום אתרים יתחיל להכניס עבודה בקצב שלא תוכלו לדמיין.

הוסף תגובה חדשה