התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראל

חלום אמריקאי ושמו גרין קארד: איך אפשר לזכות בהגרלה?
מאת: קורל כהן-טאוסיג | פורסם: 25.04.2017 11:32
הגרלות הן דבר שכיף להשתתף ולזכות בו, וכשמדובר בהגרלה על כרטיס גרין קארד – הזכייה יכולה להיות פתח לשינוי נפלא של העתיד המשפחתי.

על מה המהומה?

גרין קארד הוא כרטיס זיהוי רשמי מאת ממשלת ארצות הברית, המקנה למקבל אותו זכויות של תושבות קבע ללא קבלת אזרחות. הזכויות הללו מאפשרות למחזיק הכרטיס, בין השאר, לעבוד ולהתגורר בארצות הברית באופן חוקי. זכויות אלו הם יקרי המציאות וארצות הברית לא ממהרת לחלק אותם בקלות. לרוב, אדם המועסק על ידי אזרח המדינה, נישא לתושב או שיש לו קרוב משפחה מדרגה ראשונה בעל מעמד תושב – יקבל גרין קארד, אך לכל אותם אלו שלא שפר עליהם מזלם – השתתפות בהגרלת הגרין קארד עשויה לשפר את סיכויהם.

הגרלת הגרין קארד

בכל שנה, ממשלת ארצות הברית עורכת הגרלה על כ- 50,000 כרטיסי גרין קארד. ההגרלה נערכת בצורה ממוחשבת, מבין רשימה ארוכה של מועמדים ממדינות מוגדרות מראש.

המדינות הרשאיות להשתתף בהגרלה יהיו מדינות שאחוז המהגרים מהם לארצות הברית הוא קטן יחסית (פחות מ- 50,000 מהגרים). הבשורה הטובה היא שנכון להיום, ישראל נכללת ברשימה הנוצצת הזו. לא זו בלבד, אלא שתושבי מדינת ישראל נחשבים, בדרך כלל, לבעלי פרופיל מוצלח וסיכוי קבלת הוויזה שלהם גבוהים.

איך משתתפים?

כל מי שהשלים 12 שנות לימוד ונכלל במדינות המשתתפות, כאמור, רשאי להגיש בקשה להיכנס להגרלה. כדי להירשם, יש למלא טופס מקוון ולשולחו באמצעות האינטרנט. ההרשמה מתקיימת בחודש אוקטובר בכל שנה ותוצאות ההגרלה מתפרסמות בחודש מאי של אותה השנה. את הטופס יש לשלוח בהקדם ובכך להימנע מעומס על המערכת העשוי להוביל לעיכוב או ביטול ההרשמה, ועל המועמד לבדוק באופן עצמאי האם קיבל את האשרה. מילוי הטופס הוא ללא עלות, אך יחד עם זאת, מועמדים רבים פונים אל חברות מתמחות לסיוע, ובכך מגדילים את הסיכוי שלהם לזכות.

משפרים את סיכויי הזכיה שלך

חברת קולומבוס היא אחת החברות. החברה עוזרת במילוי הטופס, בייעוץ לאחר מכן, מתחייבת למצוא מקום עבודה למהגר והחשוב מכל – מעדכנת את הזוכים בטווח של 24 שעות מרגע הזכיה. כך לא מתבזבז זמן יקר העלול למנוע מהזוכה לקבל את הוויזה.

האם גם אתם תהיו בין הזוכים המאושרים? הדרך לקבלת הגרין קארד הנכסף עוברת דרך פרופיל אישי מוצלח, מילוי טפסים מדויק וגם קבלת עזרה מגורמים בעלי ניסיון.

הוסף תגובה חדשה