התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראל

המערכת שמשנה את כללי המשחק בישראל
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 30.05.2017 09:29
תחרות משנה את העולם הצרכני, בישראל ובעולם. אתר חדש מסייע להשוואת מחירי שירותים ומוצרים בלחיצת כפתור
כאשר שהאינטרנט הפך לכלי ציבור והחל להיכנס לכל בית, היה ברור שאחד הדברים הראשונים שישתנו הוא היכולת של הלקוח לעמוד מול נותני השירותים, בעלי מקצוע, חברות, משרדים וכדומה. זה היה ברור מאחר ואחד הכללים הידועים בכלכלת שוק הוא אינפורמציה מלאה, בשביל שכל הצדדים יוכלו לנהל יחסי גומלין מלאים והוגנים, האינפורמציה צריכה להיות מלאה, שקופה וחופשית לכולם. זה בדיוק מה שהאינטרנט בא לעשות.
אנחנו יכולים לראות זאת כשאנחנו נכנסים לאתרי אינטרנט או רשתות חברתיות,  ומקבלים מידע אינפורמטיבי על תחומי ההתמחות של בעלי מקצוע. נוכל להיעזר בכך גם בתור לקוחות, כשאנחנו מקבלים המלצות וחוות דעת של לקוחות אחרים על בעלי מקצוע ועסקים עמם עבדו. כמו כן, באפשרותנו למצוא אינפורמציה כזו, כשאנחנו קוראים מאמרים מקצועיים בתחומים שונים ואז אנחנו יכולים מה לשאול ומה לבדוק, לפני כל רכישה או לפני שאנחנו חותמים על חוזה מסוים.
כל המידע הדרוש לקבלת החלטה מושכלת
מערכת 24p מאפשרת לנו לקבל עוד נדבך חשוב של אינפורמציה, נדבך שמשנה את כללי המשחק הישנים ויוצרים איזון בקשר שבין לקוח לבעל מקצוע או כל עסק אחר. מערכת השוואת מחירים של 24p מאפשרת לנו לקבל הצעות מחיר ממספר גורמים בכל תחום בו אנחנו בוחרים, וכך אנחנו יכולים להתמקח טוב יותר עם הצד השני.
למשל, אם אנחנו מחפשים חשמלאי בתל אביב, אז מערכת 24p מאפשרת לנו לבקש שחשמלאים מתל אביב יתנו לנו הצעת מחיר עבודה מסוימת. כל חשמלאי שרשום במערכת ומעוניין נותן לנו הצעת מחיר וכך אנחנו יכולים לבדוק מה ההצעה הטובה ביותר בשבילנו ובמידת הצורך גם להתמקח על ההצעה, במטרה לקבל את המחיר שמתאים לנו. בכלכלה זה נקרא שיווי משקל.
אם בעבר בעלי מקצוע היו קובעים מחיר ואנחנו היינו צריכים להתיישר על פיהם, הרי שהיום אנחנו יכולים להתמקח איתם על בסיס אינפורמציה שבידנו, כך שנקבל הצעת מחיר שמתאימה ליכולות הכלכליות שלנו ויתרה מזו, הצעת מחיר שמתאימה לתנאים בשוק.
כיצד עובדים בצורה חכמה עם מערכת 24p
עבודה עם מערכת 24p היא לא מורכבת, כל מה שעלינו לעשות זה להשאיר פרטים באתר ולבקש שישלחו לנו הצעות מחיר מבעלי מקצוע או עסקים בתחומים מסוימים (המערכת עובדת כמעט עם כל תחום מקצועי שקיים בשוק).
לפני שאנחנו מחליטים איזו הצעת מחיר הכי משתלמת עבורנו, רצוי שנבחן מהו המחירון בשוק ונדע, כמה עולה השירות או המוצר שאנחנו מבקשים לקנות. כך נוכל לדעת האם ההצעה אכן משתלמת והאם היא עומדת בתנאי השוק.
לשמחתנו, אנחנו יכולים לבחור במערכת 24p, אנשי מקצוע בתחומים שונים גם על פי בסיס גיאוגרפי, כך שנוכל לבחור בעלי מקצוע או עסקים מהאזור שלנו, מה שיחסוך לנו עלויות נלווית לביצוע העסקה שאנחנו מבקשים לעשות.
 
 

הוסף תגובה חדשה