התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראל

נופש ארוך? הלוואה לטיול מחוף לחוף בארה"ב סוגרת לכם את הפינה
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 04.06.2017 15:31
טיול מחוף לחוף באמריקה: חלום שרבים נושאים אותם מהימים שלאחר צבא ועשרות שנים אחרי. אם נשארתם בארץ בגלל שיקולי תקציב - הלוואה לחופשה תהפוך חלום למציאות

רבים שמעו על הטיול הזה, המשלב את החופים הנפלאים של קליפורניה ופלורידה, עם רבי השחקים של ניו יורק, אזורי הקאנטרי במרכז המדינה, ביקור בבית הלבן בוושינגטון הבירה וקפיצה לסטריפ הקזינו של לאס וגאס. ארה"ב מציעה למבקריה כמעט יבשת שלמה של אטרקציות המתאימות לתיירים עם המשפחה, או בלעדיה. אך מהו המכשול שעוצר רבבות ישראלים? המימון. אספנו עבורכם את כל המידע על התקציב שתצטרכו להכין, כמו גם על דרך פשוטה לממן את הטיול מבלי לעבוד בחו"ל - הלוואה חוץ בנקאית לטיול בארה"ב.

מימון לטיול בארה"ב 

 

מהן ההוצאות הצפויות לכם?

 

טיול בארה"ב כולל בתוכו מרכיבים הדומים לעלויות השהייה בארץ כמו אחזקת רכב (במרבית המקרים רכב שכור לתקופת הטיול), דלק (שלמזלכם עולה כמעט שליש מבארץ), ביטוחים שונים, טלפוניה ותקשורת, שהות בבתי מלון או אכסניות, מזון (אם מבושל או ממסעדות בארה"ב) וכמובן - שופינג! לפני שאתם מתחילים להיבהל - חשוב לזכור כי כאשר אתם בחו"ל תוכלו לקצץ חלק מההוצאות בארץ ולהמירן בהוצאות הטיול. ואיך תגיעו לארה"ב? כאן נוסף מחיר של כרטיס טיסה הלוך חזור לכל אחד מהמטיילים.

 

אילו הוצאות תחסכו כשאתם בטיול

 

אם אינכם נמצאים בחוזה שכירות - תוכלו לחסוך את עליות שכר הדירה. אינכם צריכים לשלם על דלק לעבודה ובחזרה ממנה, וכמובן, בעלי משפחות יוכלו לחסוך סכום ניכר בעלויות שמרטף או גן ילדים, ועלויות קייטנה בחודשי הקיץ או החגים. המזון בארה"ב זול משמעותית מזה בארץ, ועם מע"מ נמוך (7% במרבית האזורים) עלויות המחיה יכולות להיות נמוכות משמעותית. גם המעשנים שבכל ישמחו לגלות שבחלקים רבים בארה"ב מחירי הסיגריות יכולים להגיע לכמעט מחצית ממחירן בארץ.

 

אבל איך ממנים את הטיול?

 

ההוצאות הצפויות לטיול יכולות בין עשרים אלף שקלים בממוצע לאדם בודד המטייל במשך חודש-חודשיים, ועד לשמונים אלף שקלים למשפחה. סכום לא מבוטל במונחים ישראליים. האם תרצו להעמיס על כרטיסי האשראי שלכם את הסכום הזה? לא מומלץ. חברות חוץ בנקאיות עוזרות לישראלים רבים להגשים את החלום, ומציעות הלוואה נוחה שניתן להחזירה גם בשישים תשלומים, בריבית באטרקטיבית, לכיסוי חופשת החלומות שלכם.

 

איך מקבלים את ההלוואה

 

את הבקשה להלוואה ניתן להגיש בקלילות באמצעות אתר האינטרנט היעודי, ולקבל אישור תוך דקות. הגורם המממן הנו גוף פיננסי מוכר מתחום הביטוח, המאפשר לישראלים רבים להשיג הלוואות למגוון רחב של חופשות בארה"ב וברחבי העולם, כמו גם הלוואות לצרכים נוספים. כך, כאשר בעית המימון נפתרה, תוכלו גם אתם להעלות בקרוב מאות לפייסבוק תמונות משלל אתרים מרהיבים ברחבי אמריקה - מחופשה שלא תשכחו כל החיים.

 

הוסף תגובה חדשה