התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראל

האם אפשר לקיים חתונה בוילה בישראל?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 04.06.2017 22:06
הטרנד הצעיר יחסית, של עריכת חתונה בוילה- הגיע בשנים האחרונות לארץ וצבר פופולריות רבה. איך תוכלו ליצור קשר עם בעלי וילות המעוניינים להשכירן לאירועים?

ארגון של חתונה הוא פרויקט מורכב עבור כל מי שהתנסה בו אי פעם, וכאשר אתם מתגוררים רחוק ומחוץ לארץ שבה ייערך האירוע- על אחת כמה וכמה. הטרנד הצעיר יחסית, של עריכת חתונה בוילה- הגיע בשנים האחרונות לארץ וצבר פופולריות רבה. אך כאשר ברצונכם לקיים אירוע רב משתתפים בתוך וילה בישראל, חשוב שתדעו למה אתם נכנסים, ותפעלו לפי מספר דגשים חשובים.

אתם תרצו לקיים חתונה בוילה יוקרתית כנסו לאתר לקשורי וילאס הגדול המציג וילות מדהימות בכל ישראל!

ארגון חתונה בוילה בישראל- משימה אפשרית בהחלט

קודם כל חשוב שתדעו כי בארץ קיים מבחר גדול של וילות יוקרתיות ומרווחות, בהן ניתן לקיים מסיבות ושמחות גדולות עם מספר רב של מוזמנים, אך לא חתונות ענק של מאות אנשים. וילות כאלה מיועדות להשכרה לנופש וגם לעריכת אירועים, וניתן לשכור אותן לימים מספר או אפילו לכמה שעות בלבד, לפי הצרכים הספציפיים שלכם. הוילה שאתם שוכרים היא למעשה בית גדול, כאשר המטרה שלכם שהיא להפוך אותה למתחם אירועים לערב אחד.

כיצד מארגנים חתונה בוילה?

זכרו כי למעשה אתם מתחילים את הכול "מאפס"- הוילה שתשכרו תכיל, אמנם, ריהוט וציוד מתאים לשהייה של הרבה אורחים, והיא מתאימה בהחלט ללינה של משפחה מורחבת בחדרים הרבים שבה. עם זאת, להפוך אותה למקום שבו ניתן לקיים חתונה- זה כבר סיפור אחר, ולכן מומלץ כי:

  1. כאשר אתם בודקים באינטרנט את המידע לגבי היצע הוילות הקיים להשכרה לאירועים, חישבו קודם כל על הצרכים שלכם באירוע ובמיוחד על מספר האורחים- אירוע בוילה, כאמור, יתאים לחתונות אינטימיות יחסית של כ100 עד 150 איש ולא יותר.

  2. קחו בחשבון שאתם תשתמשו, בעצם, רק באזור החיצוני של הווילה- החצר והבריכה- ולכן בחרו בוילה שתוכל להכיל בנוחות מרבית אירוע בסדר הגודל שאתם מתכננים. המוזמנים לא ייכנסו אל תוך הווילה עצמה, ולכן חשוב שבמקום בו ישהו- יחושו כמה שיותר נעים ונוח.

  3. בדקו האם הווילה בכל זאת מכילה אבזור שיכול לסייע לכם בחתונה עצמה: שירותים חיצוניים באזור הבריכה, מטבח מאובזר שניתן להשתמש בו בזמן אמת, הגברה באזור הבריכה- פריטים כאלו יחסכו לכם השכרה של ציוד חיצוני ויכולים להוריד מהעלות הכללית של האירוע.

  4. חשוב לשכור אנשי מקצוע מיומנים- קייטרינג מומלץ, בר משקאות משובח ואפילו מציל מוסמך לבריכה- כל אלו יאפשרו לאירוע שלכם להתקיים בצורה הטובה ביותר.

ככל שתהיו יצירתיים יותר, ותפעילו קשרים שלכם עם אנשים שאתם מכירים בישראל- כך תוכלו להגיע אל ספקי השירותים  המקצועיים ביותר, ולהפיק חתונה מושקעת גם אם בתקופה שלפני החתונה אתם בכלל לא תשהו בישראל.

חתונה אינטימית בוילה בסגנון יוקרתי

החתונה הישראלית היוקרתית שדמיינתם לעצמכם, בהחלט יכולה לקרום עור וגידים, אם תשכילו לתכנן אותה לפרטי פרטים. רשימת צרכים מדויקת, חיפוש מדוקדק באינטרנט ובדיקת כל הפרטים טרם האירוע - יהפכו את החתונה שלכם למסיבה משמחת, שאף אחד מהאורחים המבקרים בה לא ישכח לעולם.

 

הוסף תגובה חדשה