התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

הולנדיה Hollandia | מיטה מתכווננת ומיטות מתכווננות - הולנדיה
אור לאור-שטרן | פורסם: 11.08.2016 12:40
לא ישנים טוב? זה לא חייב להיות בגלל שאתם מודאגים, או לחוצים בגלל הפגישה מחר בעבודה. יכול להיות שהמיטה שלכם פשוט לא נוחה. איך לישון טוב יותר?

 

מיטות מתכווננות
 

מחקרים רבים מוכיחים ששינה טובה משפרת את הבריאות שלנו, את איכות החיים, מפחיתה לחצים ומתח ואפילו גורמת לנו להראות צעירים יותר. הולנדיה, שיוצאת עם קולקציה חדשה של מיטות מתכווננות, עוזרת לעשרות אלפי ישראלים לישון טוב יותר.

 

 

הולנדיה מעצבת את תחום השינה מחדש, אם בעבר מיטות היו מורכבות מממזרון, ארבע רגליים ומסגרת, הולנדייה משנה את הקונספט ויוצאת עם קולקציה של מיטות עם תמיכה מרכזית אחת אך ללא מסגרת.

 

והתוצאה?

 

מערכת שינה הניתנת להתאמה מירבית לכל אחד. זוג שישן ביחד תלוי לרב במגבלות המיטה, גם אם מדובר במיטה מתכוונננת יוקרתית, עדיין מרבית המיטות של העידן הישן מוגבלות לכיוונון תנועה מוגבל, הכולל את הרמת הראש והרגליים בלבד. המיטה המתכווננת של הולנדיה מתוכננת בצורה יצירתית, כאשר מנועים הממוקמים החל מאיזור הרגליים מעלה לאיזור הירכים והגב, ועד לשליטה מלאה בגובה הראש, מאפשרים להנות ממיטה עם תמיכה מלאה במצב שינה, צפייה בטלוויזיה, קריאה ואפילו פעילות גופנית כמו יוגה.

 

הטכנולוגיה שמאחרי המיטה המתכווננת

 

אז איך המיטה המתכווננת עושה את כל זה, מה המנגנון שעובד מאחורי הקלעים? שלושה מנועים עוצמתיים ועם זאת חרישיים של חברת "האנינג" הגרמנית עומדים מאחורי הפלא. באמצעות תנועה חלקה הנשלטת באמצעות שלטים פניאומטיים ארגונומיים, העובדים באמצעות לחץ אוויר, ומשנים את מצב המיטה בכל צד שלה, כאשר אין תלות בין הצדדים השונים. נכון... הוא יכול לקרוא ספר או לראות טלוויזיה במצב ישיבה... בעוד את נמה את שנת הצהריים בשלווה עם מיטה המכוונת למצב השינה האידיאלי שלך.

 

מיטה מתכווננת - הבטיחות מעל לכל

המיטות המתכווננות של הולנדיה נמצאות בפסגת הטכנולוגיה והחדשנות, אך לא מדובר בהמצאה חדשה, למעשה כבר לפני 125 שנים ניתן היה לכוון בצורה מכנית את גובה הרש והרגליים של המיטה, ומיטות כאלה נמצאו בשימוש כבר מסוף המאה ה-19, אך הבעיה העיקרית שלהן היתה - בטיחות. מנגנונים ידניים מורכבים, ללא הגנה לידיים המכוונות אותם הפכו את המיטות הללו למסוכנות בעבר.

כיום המצב שונה לגמרי. הולנדיה שמה את הבטיחות מעל לכל, והמנגנונים המניעים את המיטה ברכות הינם נסתרים ואינם נגישים בקלות לא לנו ולא לילדים שלנו. המנועים עצמם נמצאים בחלקים נסתרים ובעלי בידוד כפול ומפסקי מתח אלקטרוני המונעים צפיפות שטף מגנטי ומגנים עליהם, ועל המשתמשים בהם, הן ממגע לא רצוי והן במצב של קצר.

דגמים נוספים של מיטות מתכווננות

מיטה מתכווננת

דגם זירו ויז'ן - מיטה מתכווננת משולבת במנגנון עיסוי

לאוהבי הפינוק והמסאג' המעוניינים בפתרון חזק ונוח, קיימות גם מיטות מתכוונות השולטות רק באיזור הגב והרגליים. דגם זירו ויז'ן הוא אחד הדגמים המפנקים אליו ניתן להוסיף מנגנון עיסוי רטט, על מנת לעסות את השרירים, ולהרפותם אחרי יום מייגע. מנגנון הרטט גם מסייע להזרמת הדם בגוף. דגם זה הוא בעל בסיס פלדה הכולל מערכת גלגלים קלה להזזה של המיטה כאשר מנקים תחתיה, ואפילו כספת מובנת להגנה מקסימלית.

מיטות מתכווננות

מיטות מתכווננות מסדרת ה H2

סדרת ה-H2 כוללת אף היא שלושה מנועים לשליטה בכיוונון, וכוללת מאפיין יחודי שלא קיים באף מיטה בעולם - היא מסוגלת להתכוון אל מתחת ל-180 מעלות. השליטה במיטה מתבצעת באמצעות שלט רחוק המאפשר לכוונן בנפרד כל צד במיטה, ולהנות משנת לילה מפנקת בהתאמה אישית. ניתן אפילו לתכנת מראש את מצב השינה או הטלויזיה האופטימלי ולשמור את שניהם בזיכרון של השלט, כאשר חוזרים למיטה, בלחיצת כפתור אחת היא מתאימה עצמה לפי ההגדרות שנשמרו מראש.

לא ישנים טוב? תתקשרו להולנדיה

לסיכום - לא משנה באיזה דגם תבחרו, ומה התקציב שלכם. המיטות המתכווננות של הולנדיה יכולות לשדרג את השינה שלכם פלאים. מיטה מתכווננת נוחה מסייעת לכם לשמור על גב בריא, ושינה טובה עוזרת לכם להתחיל את היום בצורה אידיאלית. לצפייה בקטלוג המלא של המיטות המתכווננות כנסו לאתר הולנדיה.

 

הוסף תגובה חדשה