התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

לימודי עיצוב גרפי באינטרנט
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 18.06.2017 11:36
כיום ניתן ללמוד עיצוב גרפי במכללה ישראלית, גם מהארה"ב וגם בארץ באמצעות האינטרנט. איך עושים זאת?

היום, בניגוד לעבר, כבר לא צריך לשנות את סדר היום בשביל ללמוד. היום כבר לא חייבים ללמוד בדרך המסורתית כלימודים במכללה או באוניברסיטה ועם כיתה, אלא ניתן ללמוד מכל מקום ובכל זמן דרך האינטרנט. האינטרנט העניק לא מעט לחיינו ואחד מהיתרונות שלו הוא שהוא גלובלי. לימודים דרך האינטרנט יכולים להיות במקצועות שונים ובתחומים שונים, ומכללת סולו מציעה לכם לימודי עיצוב גרפי באינטרנט ברמה הגבוהה ביותר ועם המרצים ביותר. איך זה עובד?

מהו עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא היכולת להעביר באמצעים ויזואליים מסר כלשהו, היכולת לקחת מלל ותמונה ולהפוך אותם לכלי שיווקי רב עצמה. עיצוב גרפי נמצא סביבנו כל הזמן גם אם אנו פחות מודעים אליו. התחום מקיף אותנו בלוחות המודעות, בניירת פרסומית כזו או אחרת, בטלוויזיה וכמובן באינטרנט.

העובדה כי אנו מוקפים בעיצוב גרפי גורמת לצורך גובר והולך של אנשי מקצוע, אבל לא רק גרפיקאים אלא גם מומחים בתחומם. אלה גם היכולים לבצע עבודות שאינן  שגרתיות. הפקות איכותיות יותר המשיגות את מטרתן השיווקית. רבים סוברים כי מי שילמד היום עיצוב גרפי יקנה לעצמו מקצוע מדהים, מקצוע יצירתי ומגוון וכזה שניתן למצוא בו שלל מקומות תעסוקה פוטנציאליים לאחר הלימודים.

איך עובדת שיטת הלימוד און ליין במכללת סולו?

במכללת סולו מציעים לכם שיעורים פרטיים אבל במתכונת קצת אחרת ממה שאת מכירים... במכללת סולו לימודי עיצוב גרפי כוללים את כל התוכנות הרלוונטיות, תוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין ופוטושופ, וברמה הגבוהה ביותר.

הלימודים מתקיימים בדרך אינטרקטיבית,  בה התלמיד מקבל בכל תחילת שיעור קישור להתחברות לתוכנת למידה ייעודית, תוכנה באמצעותה המורה יכול לשלוט במחשבו של התלמיד ולהיפך. לימודי עיצוב גרפי באינטרנט במכללת סולו לא נופלים ברמתם מלימודים בדרך המקובלת, והם אף טובים יותר בעיקר בזכות היחס האישי שכל תלמיד מקבל, המעקב אחר ההתקדמות שלו, הפידבקים שהוא מקבל כל הזמן ודרך הלמידה הנוחה.

ללמוד מכל מקום ובכל זמן.

רבים רוצים ללמוד עיצוב גרפי אך לא מוצאים את הזמן לכך, בעולם התובעני בו אנו חיים כולנו רצים ממקום למקום ולא יכולים להרשות לעצמינו פסק זמן של כמה ימים בשבוע ונסיעה למכללה בשביל ללמוד. לימודי עיצוב גרפי באינטרנט במכללת סולו הם לימודים מהבית או מכל מקום אחר בו יש חיבור לאינטרנט ומחשב, ומתקיימים בשעות שנוחות לתלמיד מה שאומר גם בשעות הערב המאוחרות או בימי שישי.

הנוחות שבלמידה בדרך זו, בבית עם כוס קפה ביד או בכל מקום אחר היא זו שמושכת רבים כל כך, ומאות הבוגרים של מכללת סולו יעידו על רמת לימודים גבוהה שבסיומה הם התחילו לעבוד בתחום. בסיום הלימודים אף יוצאים עם תעודת סיום ותיק עבודות להצגה בראיונות עבודה ולפני לקוחות פוטנציאליים.

פנו עכשיו למכללת סולו וקבלו מידע נוסף על הלימודים, והיכנסו לתחום מרתק ומכניס במהירות.

הוסף תגובה חדשה