התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

פרסום וקידום בגוגל לאתרים בארה"ב
מערכת ILUSA | פורסם: 15.09.2017 20:12
מדוע דווקא כיום הפרסום בגוגל לאתרים ישראליים ואמריקאים כה חשוב. לימדו מהמומחים.

ארה"ב הייתה ונשארה החלום של הרבה מאוד ישראלים ולא רק שלהם. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות לא תמיד קלה לעיכול, בעיקר לא אחרי ה-11 בספטמבר ועדיין יהיו המון ישראלים שיגידו לכם שהחלום שלהם הוא אמריקאי.

הקשר בין ישראל לאמריקה מעולם לא היה הדוק יותר, במיוחד מאז עידן הבחרו של הנשיא טראמפ. ישקראלים רבים ירדו מהארץ בעשורים האחרונים, אך דבר אחד לא השתנה - גם בקרב אלה שנמצאים מזה  20 שנים הם מתעניינים במה שקורה בארץ המוצא שלהם.

כעת, בעקבות רפורמות שונות בדואר ישראל קל יותר להזמין חבילות ולשלם עליהן פחות מכס. הדבר הוביל לעליה ביבוא אישי של מוצרים של מוצרים, שירות, מידע ותוכנות מארה"ב, ולכן כדאי מאוד לאתרים אמריקאים לעשות פרסום בגוגל, כי כשהישראלים רוצים משהו ומוצאים אותו, הם גם קונים אותו בהתלהבות.קמפיין פרסום בגוגל לאתר ויטמינים מחו"ל

המון ישראלים משתמשים בתוספי תזונה ושלל ויטמינים במסגרת מודעות לפיתוח וכושר הגוף. עד לא מזמן הדרך לרכוש את הויטמינים הללו הייתה, בכניסה פיזית לחנות של מוצרי תזונה, להיפרד מכמה מאות שקלים וזהו.

עולם האינטרנט שינה לגמרי את חוקי המשחק וגם את העלויות. מבדיקה שערך מומחה של בניית אתרים עולה כי הפערים בין מחירי תוספי התזונה והויטמינים ברכישה בחנויות בארץ לבין רכישה מחו"ל מתבטאים במאות שקלים.

גם הישראלים גילו את זה והיום הם מזמינים תוספי תזונה וגם ויטמינים רק דרך אתרים מחו"ל. המשלוח הוא חינם, המוצרים הם מהשורה הראשונה, אז מדוע לשלם פי שלושה?

לכן חשוב מאוד לאתרים הללו לעשות פרסום בגוגל. גם הם יודעים שחלק נכבד מהלקוחות שלהם הם ישראלים ושהדרך שלהם עוברת דרך פרסום בגוגל. לפעמים אף ניתן לראות שאתרים רבים השתמשו בשירות של חברת בניית אתרים כדי להפוך את האתר שלהם לידידותי לכל שפה. ובכך התאמה גם בשפת האתר וגם במטבע כאשר יש מחירון באתר.אי ביי ואמזון

איביי ואמזון הם צמד מילים מפואר שמזכיר לנו בעיקר, איפה אנחנו גולשים כל שני וחמישי.

איביי ואמזון עושים גם פרסום בגוגל, כי שתי הענקיות הללו יודעות יפה מאוד שאם הישראלים ממוקמים במקום שלישי בקניות בעולם, כדאי להגיע אליהם.

כל שינוי במדיניות שלהם, יחד עם חידושים בשירות המשלוחים מחו"ל לארץ, וכל כניסה של חנות חדשה אליהם מקבלת במה בפרסום בגוגל.

הן פוזלות לכיוון ישראל, בדיוק כמו שהישראלים פוזלים אליהם ומשאירים שם הרבה מאוד כסף כל חודש.

וגם וולמרט עוד תגיע...נקווה!מותגים אמריקאים בארץ

יש המון מותגים אמריקאים בארץ שזוכים לתמיכה ולגיבוי מחברות האם שלהם. גם קמפיין בגוגל כולל את ההיסטוריה של המותג ולכן בסופו של דבר כאשר מדברים על קוקה קולה, גלידת בן אנד' גריס או מנעולי הצילינדר ייל, מגיעים לאמריקה.

לאמריקה יש המון המצאות שהפכו היום למותגי על, בכל קמפיין בגוגל של זכיינות המותגים הללו בארץ, ניתן להבין איך הכול התחיל ובדרך כלל כמובן כמו שתמיד קורה מתוך רצון, ניסוי ותהייה.

קמפיין פרסום בגוגל יכול להיות תדמיתי או שיווקי, הוא יכול להתקיים כדי לשמר לקוחות או כדי שיגיעו לקוחות חדשים ועצם הנוכחות שלו ברשת, מחזקת את המותג.איזה פרסום בגוגל מתאים לך?

גוגל מאפשרת לעשות שני סוגי פרסום. האחד פרסום ממומן, בו יוצאים עם קמפיין פרסום של באנרים או מודעות ומשלמים על כל הקלקה ופרסום כזה נקרא PPC, ויש קמפיין פרסום שנשען ומבוסס על תוכן והוא אורגני.

פרסום או קידום אורגני מסביר מומחה של חברת בניית אתרים וקידום אתרים ברשת, נעשה בהתאם לאופי הפעילות העסקית. יש חברה שמתאים לה ונכון לה לצאת בקמפיין פרסום ממומן ויש כזו שמתאים לה פרסום אורגני.

 

הוסף תגובה חדשה