התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

בעלי משרד או בית בישראל? השקט הנפשי שלכם במרחק קליק
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 20.11.2017 23:56
בעלי עסק בישראל? הכירו את מערכות האזעקה המתקדמות המשווקות בישראל, ועומדות גם בתנאים המחמירים לרישוי עסקים. הכל על בטחון העסק בכתבה הבאה

המידע הרגיש ביותר שלכם נמצא במשרד, המלאי שרכשתם בשנה האחרונה במחסנים בעסק בישראל - אך מה יקרה אם יום אחד מישהו יפרוץ לשם? נציגי חברת B-Secure הישראלית, המשווקת מגוון רחב של מערכות אזעקה, שיתפו אותנו בסודות הטכנולוגיה המתקדמת בתחום בישראל כיום. אז איך תוכלו להגן על המשרד והבית?

 

https://lh4.googleusercontent.com/0eX55jlhNFXVAy-zXtHUXKTn4YrduhhjImMIcdRALxF7xXdmORdM4fhewYCFqZ-xQt_8KBf-akcZ2yqNd6Wg1r6Y0HntCez_9dVIeMpTRs67yzwXt4ukX6Coh06BDf1JjQHOq_aa

מערכת אזעקה מתוחכמת למשרד או לעסק גדול

 

אם בעבר מערכת האזעקה הייתה רק משמיע רעש מאיים, ובמקרה הטוב מתקשרת לבעל העסק ולמשטרה, מערכות האזעקה של היום הרבה יותר מתוחכמות. הן שולחות SMS עם פרטי האירוע, מוגדרות באזור ספציפי (לרבות חדר מסויים בעסק), מעיקות את המשטרה ומודיעות האם מדובר בשוד באמצע היום, או בפריצה לילית.

 

ומה אם העובד שכח להפעיל את האזעקה בעסק?

 

הפעלה של מערכת האזעקה הייתה בעבר ידנית. כשהעובד האחרון יוצא הוא לוחץ על קוד והאזעקה מופעלת. המערכות של היום מאפשרות גם תפעול כפוי בשעה מסוימת, אם האזעקה לא הוגדרה מראש. כך, גם אם כולם עזבו את המשרד - הוא לעולם לא ישאר חשוף.

https://lh6.googleusercontent.com/_Fgitoc-eFpd4qWdsY1nsEkHTAEEo7pKR4dLXAI8e0opEkdLTIhD_JpJcBxExdcqQnnwxdNzpJH8A5oU9gTNgYpwsaFdXxsAbMMGDeVg5P-brdN2zUg1RRGLQr-fKoAafUHzlc1Q

 

לא ניתן לנטרל בקלות

 

יתרון נוסף של מערכות אזעקה חדשניות טמון בחוסר היכולת לנטרלן בקלות. דמיינו את התסריט הבא - פורץ מעוניין לבקר אצלכם בלילה. במהלך יום העבודה הוא דואג לחתוך את החוטים המתאימים על מנת שמערכת האזעקה לא תפעל. לאחר מכן, בקלילות, הוא נכנס לעסק ויוצא עם סחורה בשווי עשרות אלפי שקלים. לא נעים.

 

מערכות האזעקה החדשות מחוברות במספר צורות. הן בחיבור קווי הכולל חיבורים לקווי הטלפון, לרשת האינטרנט ולמערכות פנימיות, והן בצורה אלחוטית. כך, כאשר קיימים כמה מוקדים ואפשרויות חיבור הרבה יותר קשה לנטרל את המערכת. מעבר לכך, ניסיון לנטרל את האזעקה יגרום לתוצאה הפוכה - אתם, כבעלי העסק, תוכלו לדעת שהמערכת אינה מחוברת בהתראה קצרה, ולתקן זאת במקום.

 

התקן הישראלי בתחום מערכות האזעקה לגילוי פריצות

 

במדינות רבות בעולם מערכת גילוי הפריצות צריכה לעמוד בתקנים מחמירים - הן מבחינת החובה להתקין מערכת אזעקה והן מבחינה החברות או בעלי המקצוע המורשים להתקין מערכות אזעקה אלה. עסקים כמו חנויות תכשיטי וגופים פיננסיים המחזיקים כמות גדולה של מזומנים נדרשים בתהליך רישוי העסק להתקין מערכות אזעקה. מערכות האזעקה של B-Secure מאושרות מכון התקנים, ונושאות תו תקן זה (1337 חלק 1 לעסקים טעוני רישוי).

 

https://lh3.googleusercontent.com/j3uw1FhiEuHALbm_-C4poT5wcPaZ1pnOg8MPf79uAr9K40F11muxPWBbsJQjlGRfUT7Cq6VuVZPl5EdOu9IZ1TFahIjgd7QsusocKnflcLIRpLFMcsrPqvtnp-g4KZQK6hYsS_R3

מוצרים רבים המשלימים את מערכות האזעקה

מעבר למערכת האזעקה, חברת BSecure משווקת מגוון רחב של מוצרים משלימים, כמצלמות אבטחה מערכות אינטרקום, מכשירי הקלטה ועוד שלל פריטים שיסייעו לכם לישון קצת יותר טוב, ולנהל את העסק - גם מהצד השני של הגלובוס.

 

לסיכום, מערכות אזעקה למשרד או העסק, במיוחד בתחומים בהם מערכות אלה מהוות חלק אינטגרלי מקבלת רשיון העסק, התקדמו בשנים האחרונות בצורה מטאורית. שילוב של מגוון מערכות תקשורת, קול, תמונה ווידיאו, כמו גם שליטה ובקרה מלאה בכל מאפייני המערכת, מאפשרים לכם ליצור מערך הגנה מלא. מערכות אזעקה מתקדמות יכולות לחסוך לכם סכום ניכר גם בפרמית ביטוח העסק, ולאפשר לכם לנטר את המתרחש בעסק גם במהלך היום יום.

 

הכנסו לאתר BSecure והתרשמו ממגוון המוצרים לאבטחת העסק. אם אינכם בטוחים אילו מערכות מתאימות לעסק שלכם, התקשרו ל Bsecure וקבלו יעוץ אדיב וסבלני ממומחי האבטחה בחברה, שישמחו למצוא את המוצר המתאים עבורכם. זכרו, כי לעתים עדיף להשקיע מעט יותר בביטחון העסק, ולישון טוב יותר.

 

הוסף תגובה חדשה