התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

תכשיטים בעיצוב אישי – למה הם עדיפים על תכשיטים בעיצוב רגיל?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 20.01.2018 19:17
כשאתם חושבים על מתנה שתעניקו לאדם אהוב, רצוי להוסיף גם טאץ' אישי ומיוחד. כל היתרונות של תכשיטים בעיצוב אישי

כשאנחנו רוצים לקנות תכשיטים, הכי קל לנו להיכנס אל חנות ולקנות תכשיט שנמצא על המדף. זה הכי פשוט והכי נוח, אך זה גם חסר ייחוד ולמען האמת, מי שיקבל את התכשיט, יתרשם מהמתנה, יתרשם מהמחווה שעשינו, אך סביר להניח שאם הוא יראה את התכשיט שלו על המדף בחנות, ישאל את עצמנו, אם השקענו כל כך הרבה כסף ברכישת תכשיט, למה כבר לא חיפשנו תכשיט ייחודי, שאף אחד אחר לא יכול לענוד אותו.

מעניקים מתנה יחודית - עם טאץ' אישי

זו הסיבה שתכשיטים בעיצוב אישי הם פתרון הרבה הולם, בין אם זה למתנה ובין אם זה עבור תכשיטים לחתונה, אירוסין או כל אירוע אחר. זה נכון לגבי כל דבר למעשה, הרי ברור שאם נכין עוגה משלנו זו תהיה מתנה יותר יפה מאשר לקנות עוגה בחנות, אשר ייתכן והיא תהיה יותר טעימה אך היא לא תהיה מיוחדת כל כך. אם אנחנו נכין חולצה זו תהיה מתנה הרבה יותר מרשימה מאשר ללכת לחנות, אפילו יוקרתית, ונשלם עבור חולצה אשר כמוה נמכרים אלפים מדי יום.

כאשר מדברים על תכשיטים בעיצוב אישי, הכוונה לשני סוגי תכשיטים. ראשית, תכשיטים שאנחנו יוצרים את העיצוב ויש מי שמכין אותם עבורנו. כלומר, תכשיטים שמעוצבים על פי טעם אישי שלנו. שנית, תכשיטים שמעוצבים ומיוצרים על ידי המעצבים עצמם, אך להבדיל מתכשיטים רגילים שנמכרים בחנות, הרי שאלה נמכרים בכמויות מאוד נמוכות, או אפילו באופן חד פעמי, ולכן רק למעטים יש תכשיטים בעיצוב זה.

כיצד קונים תכשיטים בהזמנה אישית?

בשלב הראשון ננסה למצוא  תכשיטים שיכולים להתאים לסגנון שלנו או של האדם לו אנחנו מבקשים להביא את התכשיט. בין אם מדובר בתכשיט שמעוצב במיוחד על ידי מעצב ובין אם מדובר שמעוצב על פי הזמנה שלנו.

בשלב השני, אנחנו צריכים לבחון את החומרים מהם התכשיט מורכב. כלומר, לא מספיק שהעיצוב יהיה מיוחד, החומרים צריכים להתאים, והם כמובן צריכים להיות באיכות הגבוהה ביותר.

בשלב השלישי, חשוב שנבחן את הייחודיות של העיצוב. הרעיון הוא, שגם אם המעצב בחר לעצב את התכשיט על פי סגנון אישי, הוא לא יכול להיות מושפע מתכשיטים אחרים, כאלה שלא עוצבו על ידו.

בשלב הרביעי, בסופו של דבר, התכשיט הוא חלק ממכלול שלם. אנחנו צריכים לוודא שהוא משתלב עם כל המכלול בצורה טובה, הוא מתאים לכל מה שאנחנו אוהבים ללבוש, לענוד וכדומה. כלומר, אנחנו לא יכולים לענוד תכשיט שהוא מיוחד אך אין לו קשר לשאר הפריטים שאנחנו לובשים או עונדים.

כך, נוכל להעניק תכשיטים בעיצוב אישי ולתת למקבל את התחושה שהקדשנו מחשבה נוספת למתנה שקבל.

 

הוסף תגובה חדשה