התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

המומחים בישראל

לימודי איפור – מה לומדים במסגרת הקורס וכיצד תוכלו ליישם זאת?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 03.07.2018 14:18
אחד הקורסים הפופולאריים ביותר שקיימים במסגרת מה שמכונה "מקצועות יופי" הוא קורס איפור. קורס זה מושך אליו לא מעט צעירות וכן צעירים המבקשים לעסוק במקצוע.

 

קורס זה נחשב פופולארי, בין היתר, בגלל העובדה שהוא גם מכיל מגוון רחב של תחומי עניין שניתן להשתמש בהם במסגרות שונות, וכן בגלל העובדה שמתוך קורס בסיסי, ניתן להמשיך אל קורסים מתקדמים אשר עוסקים בתחומי איפור ממוקדים, מה שמאפשר לכל מי שנרשם אליהם, להתמחות בתחומים אלו ולעסוק בהם.

מתוך מסגרת של לימודי איפור בסיסיים ניתן להתקדם אל לימודי איפור מקצועי, איפור אומנותי, איפור קבע ועוד. צריך לומר, המסגרת הבסיסית באופן טבעי היא רחבה יותר ומכילה הרבה יותר נושאים, בעוד שהמסגרות המתקדמות אשר ממוקדות בנושאים ספציפיים, מכילים פחות תחומי לימוד ונמשכות פחות זמן.

למי הלימודים יכולים להתאים?

לימודי איפור יכולים להתאים לכל אחד ואחת המתעניינים בתחום. אין זה משנה אם מדובר בגברים או נשים, כיום אנחנו יכולים למצוא גם מאפרים וגם מאפרות אשר עוסקים במקצוע, בין אם זה בתחום של איפור רגיל, איפור אומנותי או כל איפור אחר.

הלימודים יכולים להתאים, הן לצעירים והן למבוגרים, אנחנו יכולים למצוא לא מעט מבוגרים שמבקשים ללמוד את התחום מתוך כוונה לפתוח בו בתור קריירה שנייה או בשביל לעסוק בו אחרי שהם יצאו לפנסיה. במקומות מסוימים, הקורס מוכר עבור חיילים משוחררים והם יכולים לשלם עליו באמצעות הפיקדון שהם מקבלים בסיום שירותם הצבאי.

מה הם נושאי הלימוד?

ניתן לחלק את הלימודים ל-5 נושאים מרכזיים:

1. מבנה העור. זאת מתוך כוונה לדעת להבחין בין סוגי עור שונים על מנת שיהיה ניתן להתאים לכל סוג עור את האיפור הנכון וכן כיצד לטפל בעור ולאפר אותו בצורה נכונה מבלי לפגוע בו.

2. סוגי איפור. בחלק זה לומדים על סוגים שונים של איפור על פי הצורך, החל מאיפור בסיסי וכלה באיפור מקצועי, איפור כלות ועוד.

3. אבזור ומוצרים. הכוונה היא לכל מה שקשור למוצרי ואביזרי איפור מסוגים שונים.

4.עיצוב וסטיילינג. כיצד רותמים את האיפור לעיצוב ולסטיילינג של הלקוחה

5.שיווק, יזמות, ניהול עסק. המטרה היא להכשיר את התלמידים לנהל עסק איפור משלהם.

לימוד איפור נערכים במשך תקופה של חצי שנה בערך, הם כוללים מפגשים שבועיים אשר נמשכים מספר שעות. כל מי שנרשם יכול לבחור האם לפנות למסלול בוקר או ערב על פי יכולותיו, כאשר כל שיעור מכיל חלק תיאורטי ומעשי. השיעורים מועברים על ידי מרצים בכירים בעלי ניסיון רב, תיאורטי ומעשי בתחום האיפור. חשוב לומר, מוסדות מסוימים דואגים לספק הטבות שונות לתלמידים מתוך כוונה להעניק להם ידע בסיסי ראשוני עמו יוכלו להתחיל כבר לאחר סיום הלימודים להתחיל לעסוק בתחום.

 

הוסף תגובה חדשה